Hnedy vytok s miernym krvacanim mimo cyklus?

Príspevok v téme: Hnedy vytok s miernym krvacanim mimo cyklus?
Zabka24

Ahoj. Z nicoho nic mam uz par dni hnedy vytok z posvy na nohavickach a ked idem na WC a utriem sa tak aj trosku krvi, inak nekrvacam. Som este len v strede cyklu tak si to vobec neviem vysvetlit. Okrem toho ma pobolieva brucho uz par dni. Min. tyzden som z nicoho nic vecer vracala..neviem ci to moze s tym suvisiet alebo nie. Mam 24, partnera a normalny sex.zivot, beriem antikoncepciu Microgynon 30 pravidelne kazdy den. V minulosti som mala problemy s cystami na vajecnikoch a mam obavy ci sa zas nieco nedeje. Problem je v tom ze som v Anglicku a tu je to s tymi gynekologmi divne. Myslite ze mi mozte poradit co to je, aspon priblizne?? Diki

iba ja

Prosím vás chcem sa opýtať v piatok som mala prví krát sex lenže bez kondómu chlapec sa nesprvil vo mne ale ja som zhliadla hnedý výtok z čoho to môže byť nemôžem byť tehotná??? :(

micha78

Dobrý večer,mám 19 rokov a so svojim priatelom som mala chranený sex na 13den cyklu, prvá menstruacia po tomto styku bola normálna, no druhá mi prišla o 4 dni skor a začala hnedým silným výtokom, tak trvala 4 dni, potom som mala slabý hnedý výtok, další deň nič a potom silný hnedý výtok a potom dalšie dni slabý hnedý výtok. Ten výtok trvá už 6 deň. Prosím môžete mi poradiť, čo mám robiť, alebo čím to môže byť sposobene? ďakujem

keksa

pravdepodobne pojde o ovulacne spinenie ked je to v strede cyklu, tým, ze beries HAK mas ine hladiny hormonov, vtedy sa zvykne odlucovat sliznica aj mimo menstruacie