Žiaden denný krém!

Príspevok v téme: Žiaden denný krém!
Hugina

Je to niekto, kto nepoužíva vôbec žiaden denný krém? Len nanesie make up na vyčistenú pokožku? Čítala som to na jednom nemeckom fóre, kde sa radili ženy s mastnou pokožkou. Ráno pleť vyčistia, nanesú kvalitný make up a je to. Na noc dajú nejaký výživný hydratačný krém. Nestačí takáto výživa (nočná). Ja keď si nedám žiaden krém, len make up, tak sa mi pleť až tak nemastí...

akinom007

Ja robim presne tak ako pises. Rano si vycistim plet citňstiacim gelom Loreal PURE a nasledne peltovou vodou Loreal PURE, nedavam ziadne krem, prilezistostne make up, niekedy ani to nie. Vecer sa odlicim, znova sa umyjem cistiacim gelom +pletova voda, a nocny krem AB multivitamin ten mi najvoac vyhovuje,a le mam celkovo mastnejsiu plet

yxa

hugina je pravda že makeup dermacol 24 je tonovaný skor mierne do ružova? ja by som ho chcela skusit,ale ak je to tak, tak mam potom smolu, ja musim mat bežove-do žlta, inak vyzeram príšerne

sammara

ja nezvyknem pouzivat denny krem a ked uz si dam tak jedine stoji za to vichy 24hod antioxidants aj ked je pravda ze sa musim po naneseni make upu prepudrovat ale vobec to na tomto kreme nevidno, takze urcite odporucam, a mam zmiesanu plet..

Hugina

Bodynka, presne tú bázu SATIN MAKE-UP BASE od Dermacolu mám doma a neviem si ju vynachváliť. Je skutočne prefektná. Ešte aj prsty, keď ju nanášam, mám ako hodváb. Najideálnejšie je, keď ju nanesiem na vyčistenú pleť (bez krému) a na ňu make up (používam taktiež od Dermacolu 24h CONTROL MAKE-UP). Obidva sú hypoalergénne a neupchávajú póry. Kebyže mala tá báza ešte aj nejaké výživné látky, po žiadnom inom kréme už ani nesiahnem...

bodynka

alenisko ta podkladova baza z AA mne bola na prd, vobec nezmatnila ani nic , ale ja som bola spokojna s bazou od dermacolu, to sa ani nedalo porovnat, plet ako hodvab.
Inak mam kamosku ta nekremuje absolutne,ani sa nemaluje. uz ma 27 rokov. Plet normalnu , ziadne vrasky. pripisujem to k tomu ze plet nezatazovala v zivote ziadnou chemiou

alenisko

skúste si dať podklad pod makeup, až potom samotný makeup.
podklad pleť zmatní - ak si vyberiete samozrejme dobrý, zakryje ale neupcháva póry. a potom ešte podkladové bázy na mastnú pleť. skúste z aa cosmetics.

bibba

noo, to je pravda. teraz uz nejaku dobu si nedavam krem pod mejkap. len bázu. skusim teda na uplne holu plet. bez bazy niekedy....