Žiaden denný krém!

Príspevok v téme: Žiaden denný krém!
Hugina

Je to niekto, kto nepoužíva vôbec žiaden denný krém? Len nanesie make up na vyčistenú pokožku? Čítala som to na jednom nemeckom fóre, kde sa radili ženy s mastnou pokožkou. Ráno pleť vyčistia, nanesú kvalitný make up a je to. Na noc dajú nejaký výživný hydratačný krém. Nestačí takáto výživa (nočná). Ja keď si nedám žiaden krém, len make up, tak sa mi pleť až tak nemastí...

Hugina

Mne sa upchávajú sem tam, nieje to až také hrozné, ale sú strašne viditeľné. Niekto tu na fóre (v inej téme) prirovnal svoj nos k jahode...:-)Aj ten najviac krycí make up ich nedokáže skryť...

Hugina

Skúsila, už dávnejšie. No keďže je na normálnu až zmiešanú pokožku, nesadol mi. Ja mám totiž dosť komplikovanú pokožku, pretože akné nemám, mám LEN velikánske otvorené viditeľné póry na nose, čele a v okolí nosa a strašne mastnú pokožku.

levicaaaaaa

hugina, skúšala si od Garnier zmatňujúci hydratačný krém s výťažkom s lopúchu? geniálny... ja som nadšená...

Hugina

Aluska2,neleskeneš sa preto,lebo máš zmiešanú pleť, nie MASTNÚ. A to je dosť podstatný rozdiel.Ja som mala už matujúce krémy všelijakých značiek, aj renomovaných a drahých, všetky sú na jedno kopyto a lesknem sa ako panvica už po hodine. Akonáhle si ale nedám krém, tak to nieje až také hrozné. A tiež súhlasím s Margit, že kvalitný make up má v sebe zložky podobné dennému krému. pre mňa je dôležité, aby make up mal aj UV ochranu. Na tom spomínanom nemeckom fóre si to ženy veľmi pochvaľovali. Dôležité je ale dodať pleti potrebné látky a hydratáciu cez noc. A skutočne neverím krémom, ktoré sú "na každý typ pleti".

jarkaaaaaaaa

loreal true match, alebo miss sporty so matte perfect stay. ten miss sporty je uplne jemny kryci krem, nieje to nejaky super make up, ale je lacny a ma aj odtien ktory mi dost vyhovuje

aluska2

margit mam zmiesanu palet, mam 22, pouzivam loreal true match, puder hocijaky, krem nivea aqua sensation uz asi 2 roky a nemam ziadnu mastnu plet, myslim od kremu

jarkaaaaaaaa

ja tiez nepouzivam denne kremy. skor makeup mam ako taky kryci krem. skusala som vseliake zmatnujuce kremy a pod. ale po vsetkom sa mi plet bud zapalila, alebo zacala mastit, takze viac mi to vyhovuje bez kremu. ale ked som doma a nedavam si makeup tak si davamd krem na moj typ pleti

margit

Ja som krémov vyskúšala na tony,samotný make up obsahuje krémové zložky a úplne postačí .Tak mi teda povedz akú máš pleť ty a aké krémy a make up používaš.