Priznanie plneho invalidneho dochodku

Príspevok v téme: Priznanie plneho invalidneho dochodku
kamilka19

ahoj , som velmi zufala dnes som bola na komisii na priznanie plneho invalidneho dochodku , mam kataplexiu , osteoporozu, 2 krat operovanu miechu... chodim za pomoci franc barlí. lekarka mi tam povedala ze nemam narok na plny ID predomnou bola olaska ciganka ktory ho ziskala a k tomu prisli na drahom BMW... ale sokouju je ze povedala: "vedeli by sme sa mozno aj dohudnut" a a robila prstami ze chce peniaze a neuznali plny len polovicny ale ja vazne nevladzem a nemam uz silu co sa robi na slovensku niektori lekari su vazne hyeny

liv-ia

no tak to je tazka situacia... asi by som pristala na jej hru s uplatkom, ale ohlasila by som jej umysel na policiu. A potom by som jej tie peniaze dala a pri preberani by ju chytili.
Tiez som doktorka a nikdy som ziaden uplatok nevzala a ani nezoberiem. Taki ludia by v zdravotnictve,po uradoch, ci inych verejnych funkciach, nemali robit a je na kazdom z nas, aby sme nazbierali odvahu a pomohli ich "teplych miest" odstranit.

keko37

nedas , nemas :D na buduce obáločku :D na plny sa dava podla vymeru cirka od 5OO vysie :D je to bezne :D na slovensku :D heehehe a pritom minule min zdrav šašo raši povedal ze nasi lekari su stale lepsi a lepsi aj nase zdravotnictvo :)