Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to strach, ci neistota??

Príspevok v téme: je to strach, ci neistota??
emca

zaujimal by ma vas nazor na cloveka, ktory ked je s vami sam, tak je relativne pozorny, neobava sa intimnych dotykov, objat, vziat za ruku.. atd., ale akonahle sa nachadza v spolocnosti, napriek tomu, ze patrite spolu uz peknych par rokov, sa sprava ako keby vas nepoznal..mozno aj horsie, lebo ak je v spolocnosti niekto, koho nepozna, tak otazkami sa snazi vybudovat nejaky vztah, kdezto pre vas nema nijaku otazku, nic pozitivneho, proste nijaku reakciu..jednoducho ako keby vas ani nechcel poznat a tendencne snad obcas nejaka narazka, ci skor nejaky negativny prejav...co si o tom myslite, niecoho sa obava, ..ci ma nejaky iny problem??mne sa to zda byt dost vazne..lebo normalni ludia s tymto nemaju problemy..ci sa mylim?

Iba Babova

dobry den... minuly rok v lete sa mi stala u kamaratky nestastna prihoda dosiel jej kamos opity a ja som sa mu pacla a po neakom case ma zacal surovo obchytkavat. a asi aj znasilnit.. a odvtedy sa bojim intymnych dotykov..od toho casu mam az teraz partnera co ma chape a netlaci na mna.ale ked sme u neho a bozkavame sa tak jemu chybaju tie dotyky a dotyka sa ma a za ten mesiac co sa takto hravame nektorych sa nebojim lebo ich berem z lasky a nie nasilu.ale v dolnych partiach ano, ale ja sa jeho nebojim veri m mu ale sa bojim toho co by sa mohlo stat.lebo som mala zlu skusenost.dakujem ..

emca

no ja si myslim, ze so mnou pocita do buducnosti. vec sa ma tak, ze on je osoba ..dost komplikovana - mozno preto, ze v case puberty, napriek tomu, ze pochadza z velmi dobrej rodiny, skratka nedostavalo sa mu tolko nehy a pozornosti. takze ani teraz ju nevyzaduje a nechyba mu. mne ale ano...

ivana45

Mozno len striktne rozdeluje, co patri a co nepatri na verejnost. Ak ta vsak na verejnosti "prehliada", to je ina vec. Asi s tebou nepocita na dlhsi cas. Daj si dokopy aj ine signaly, ci s tebou rata do vzdialenej buducnosti alebo si ta drzi, len kym nezbali "nieco lepsie".

trxbrv

Neviem teraz presnú diagnózu, ale pripadá mi to ako bipolárna porucha. Zažila som to. Mať dnešné skúsenosti a 20 rokov, utekám kade-ľahšie.

emca

tak hanblivy nie je ani trochu,az by som povedala extremne spolocensky...ja zo zaciatku som na nom trochu visela..to je pravda,ale za posledny rok som to zmenila.ak sa ku mne ma,tak aj ja reagujem rovnako,ale ak som mu za vzduch,tak sa kompletne vzdialim a bavim sa s inymi ludmi a zabavim sa viac s nimi ako s nimi.jediny problem je v tom..ze ked som mu to zo zaciatku vytykala..tak to bola vzdy moja vina, ze ja sa neviem spravat v spolocnosti..co teda je posledna vec, co by som o mne povedala..absolutne nie je pravda. no a teraz vidim..ze problem nemam ja..ale on.a je smutne, ze clovek nemoze len tak bezstarostne ist von s priatelom bez toho, ze by sa musel obavat nejakeho pruseru..

lost

nie je priliz hanblivy ?
ci nahodou nie je taky uzavrety do seba, ze sa boji co povedia ludia, ak sa bude spravat inak...

jajka001_

citovo nezrelý...lebo sa hanbí za teba...snazí sa vyvolať dojem ze k nemu nepatríš...mozno sa snazi zaposobit aj na opacne pohlavie - hlada nahradu za teba...a pokrytec...lebo ked ste sami tak sa k tebe má....manipulátor...lebo ked mu to vyčítaš tak to prekruti
ak je to takto, zacni si vazit samu seba a opusti ho
alee
otázka na teba - v spolocnosti sa venujes aj iným alebo stále čakáš na jeho pozornosť? lebo ak sa venujes len jemu, mozno ho to otravuje a takto sa bráni - odvrkuje, je nepríjemný, lebo sa chce bavit aj s inými nielen s tebou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to strach, ci neistota?? - Fórum - ZDRAVIE.sk