Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest krizov alebo obliciek?

immortal

Ahoj mavam dost dlhodobe bolesti v oblasti obliciek , krv a moc som mal v poriadku (v krvy trocha zviseny cukor)teploty nemam ale pri namahe v Praci mam zvisenu telesnu teplotu citim horucavu a som slaby pred tyzdnom ma seklo v krizoch a bral veral 75 5x kazdy den potom Mydocalm a aj Neuromultivit chcel by vediet preco som stale slaby (nohy,svalstvo a malatnost)je mozne ze je tam zapal?

lDenzl

tucko- co ti radit......moze to byt vselico. Zajdi za lekarom na vysetrenie a budes mat istotu,ze nemusi to byt nic vazne ,ale aj moze.

miki64

Zaťažené a boľavé obličky sú aj z špatného pitného režimu.Ak ocko nepije dostatok vody a najme doobeda obličky sa zanášajú, cítime bolesť v oblasti krížov, ale môže to zvyšovať krvný tlak a tam už ide o život.Ak má zvýšený krvný tlak,vačky pod očami a málo pije, budú to obličky.

ivana45

hmmm, k doktorovi nechce...tak zistuj, tapaj, vystavuj sa roznemu "poradenstvu" (to uz babky bylinkarky to robili lepsie, ked sa na svojich "klientov" aspon pozreli) a tvojmu otcovi bude napr. tisko rast nador... komu niet rady ...poznas

martinmlm

Tvoj ocko si nachladil obličky a prejavilo sa to na krížoch. Každý statec patrí ku niektorému orgánu. Ak zaťažís orgán, oslabíš tým statec a pri záťaži povolí. A k obličkám patria kríže.

kakaoska

Asi krize. Ja som mala tiez pochybnosti, pobolievalo ma tam par tyzdnov, raz v noci som sa nemohla ani pohnut, bola to fakt strasna bolest, tak som isla na pohotovost. Dr. hovoril, ze keby bolest vystrelovala do brucha, boli by to oblicky. Dostala som injekciu a o par hodin som bola ok. Bolo to zo sedaveho zamestnania. Zmenila som styl zivota a uz je vsetko ako ma byt. Skus ho k tomu lekarovi dostat, pre istotu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest krizov alebo obliciek? - Fórum - ZDRAVIE.sk