Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermatolog-cierne bodky?

anjelik9

mne ich nevidno len keby si robim piling kazdy den len to sa mi nos supe no môžem to kašlat =( a napr bioderma na líca a čelo mi pomohla že už sa mi toľko čiernych bodiek nerobí ale nos nič =(

nefertiti22

mne raz nanohe ustiplo nieco...a kozna mi to predpisala...ale mam doma aj cisto tu ichtamolovu...tu som si davala ked nejaka vyrazka, aby ju rychlo vytiahla na povrch...ale na cierne bodky lepsie zabera ta s gafrom, len ju treba davat asi kazdy den..lebo jak som si to davala 3 dni asi tak na 6 hoidin, mi na prvy pohlad zmizli, ael jak som repstala zase ich viediet...ale to treba aspon minimalne 2 tyzdne rpavidelne davat...a to mne nezaberali ani kremy, ani pilingy, a aj ta co robila promo na vichy v lekarni povedala, ze mne to vidno aj volnym okom, a figu ani ziadny drahy krem nestal za nic =D ..az raz som na nete citala ze na co sa to pouziva a na jednu polku som si dala ichtamolovu a na druhu gafrovu s ichtamolom..tak s tym gafrom to je viditelnejsi vysledok, uz po 2 pouzitaich...

mimi23232

a co z toho viec omaha gafor ci ichtamol lebo ja mam uplne novu mast ichtamolovu a to si mam ist teraz kupit dalsiu s gaforom??? ale inak tato mi vobec nepomaha

anjelik9

nefertiti si robíš srandu? som myslela že bodečky budu moje doživotne kamaratky =) ja mam tiež furt na nose bodky a nie a nie sa toho zbavit to aby som rychlo do lekarne skočila dufam že na to netreba recept bo ked nemam make up tak noštek hrôôôza des =(

nefertiti22

daj si na to gafrovu mast s ichtamolom..akzdy den na niekolkho hodin, ked nikam nepojdes..ado 2 tyzdnoiv tam nebudes nic mat..ja som ich mala vzdy n nose a na bokoch nosa...a toto mi pomohlo uz po 3 dnoch

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermatolog-cierne bodky? - Fórum - ZDRAVIE.sk