Pysky ohanbia

Príspevok v téme: Pysky ohanbia
skrata

Mam problem. Moje vonkajsie pysky ohanbia su velmi dlhe.Viem, ze to nie je normalne a nepoznam zenu, ktora by to mala tiez. Mam z toho komplex a hanbim sa vyzliect aj pred svojou mamou, nieto pred nejakym chlapom.Ma niekto takyto problem? Asi by som si mala dat urobit plastiku, ale zatial nemam odvahu.

skrata

Cokoladka: Dakujem za informacie...Vidim, ze tento problem ma viac zeniciek. Nie ze by ma to tesilo, ale myslela som si, ze som asi jedina na svete :-) Dakujem.

j

Ahoj Klarika?
Nebud vystrašená. Žiadnu paniku.
nevyzera ta husia koža ako malé "bradavičky" ale take ploché?
Myslím, že by si sa mala dať termín u gynekologa. Skus si dat aj PAP test na HPV.

love doctor

vidim ze uz musim zakrocit. Svetove statistiky (to nie je z mojej hlavy) hovoria ze velke genitalne proporcie sa chlapom viac pacia ako male. Vraj to posobi velmi zensko. Ja s tym suhlasim. tak isto sa mi velke pacia viac ako male. Urcite keby som si mal vybrat tak si vyberiem vacsie( hoci aj o dost) ako mensie.
klarika- nerob paniku, ak to chces v mierach tak ta mala dlan ma kolko 10cm? mozno mas trosku vacsie, ale to nevadi. uz som videl aj 20 cm. tak sa nestrachuj.
zeny, ved uz ste take ako ten chalan co tu pisal ze ho ma maly a neviem co. Uz to porovnavate ako chlapy svoje nastroje, a pritom je vseobecne zname ze zenam na velkosti nezalezi ale na sikovnosti.
a tak je to aj s muzmi. ak to zena vie s chlapom tak mu ani na um nezide aby teraz obkukaval a cudoval sa nad velkostou. Tak ziadna panika!!!

oggy

asi by som s tym nemal problem. a inac ake velke dlhe su? ako dlan? to je uz potom asi dost velek s tym treba nieco spravit:D:D

tetuľka

táto téma tu už bola aspoň 100000 krát. Stačí si prelistovat forum. Baby nebláznite, chalanom sa to páči...

klarika

skrata a preco mas nick ze skrata?ved si to nik nevsimne,ked si oblecena a vacsina ludi ta poznaju oblecenu so schovanymi pyskami,tak si zmen ten hnusny nick.neponizuj sa tak,stanic to dobre povedal!
a teraz moja otazka:
prosim vas dievcata,ktore mate velke pysky,pomozte mi. zistila som,ze moje pysky z vnutornej strany su po nich biele bodocky,ako husia koža ked vam nabehne.neviem,ci je to normalne. a mam na nich aj hnede akoby znamienka.velmi malinke, asi zo 4-5.naozaj vyzeraju ako znamienka,ale neviem,ci to moze byt. prosim vas,je to normalne? hlavne ta "husia koža"?? mate to niektora??