Pysky ohanbia

Príspevok v téme: Pysky ohanbia
skrata

Mam problem. Moje vonkajsie pysky ohanbia su velmi dlhe.Viem, ze to nie je normalne a nepoznam zenu, ktora by to mala tiez. Mam z toho komplex a hanbim sa vyzliect aj pred svojou mamou, nieto pred nejakym chlapom.Ma niekto takyto problem? Asi by som si mala dat urobit plastiku, ale zatial nemam odvahu.

Nedokonalá

Ahojte :)Pokiaľ som si neprečítala tuto poradnu, myslela som si že tento problém mám len ja, kedže žiadna z mojích kamarátok tento problém nemá. Považujem to za problém, pretože jeden pysk mám o dosť dlhší ako druhý, a príde mi to nechutné že sa mi šúcha kúsok o stehno, ak nemám gaťky, napr. po sprche a tak, a navyše je nejaký ako keby ošuchaný..ale len tento jeden.. s druhým problém nemám,ten mi zase príde velmi malý :-) Prosím vyjadrite sa :)

lenci28

ja som na tom tiez podobne...ale nemam velke oba ale len jeden pysk. je to dost rozdiel ma asi tak 5 cm a ten druhy je taky malicky ze ho ledva vidno :D ten velky strasne vidno nie len s rozkrocenymi nohami ale aj ked ich mam pri sebe...skratka odstava...a vyzera to dost zle. ani mojmu priatelovi ani mne sa to vôbec nepaci ale nepovedal vyslovene ze mu to vadi...len mi vravi ze som cela originalna a ma ma rad aj so vsetkymi chybami a nedokonalostami :) pri orale sa mi s tym pyskom dokonca rad hra :) ale inak to moc nemusi...a ja uvazujem o tom ze v buducnosti by som s tym asi skocila na tu plasticku chirurgiu...nech sme obaja spokojni :)

xyxyz

ked chcu chlapi kritizovat pysky nech sa najprv zamyslia nad svojimi vtakmi...stavim sa, ze 80% z nich sa tiez nema cim chvalit tak na ich mieste som ticho

ZuZulla

Aj ja mam velke a nevedela som ze to moze byt naky probleem az doteraz .... ale ziadny chalan mi na to nepovedal ze fuj alebo nieco takee....

prowler16

mne sa velke pacia :), ja mam zas krive muzstvo a co mam s tym robit ? tak co vy dievacata na to ked ma niekto stetec lasky krivy ? :)

chalan

dievcata, dievcata ste normalne zlate, ako vas to trapi :-) Vy si nieco zoberiete do hlavy a je hotovo a nikto vas o opaku nepresvedci :-) Ja som tiez jeden z tych chalanov, ktorym sa hrozne paci, ked ma dievca VYRAZNE pysky. Je to hrozne zenske a sexi. Vlastne nepoznam chalana, ktory by povedal opak.
Ja keby som bol dievca, tak podla seba a podla toho, co viem, tak som stastny, ze su VYRAZNE ;-)

sexinslovaki

Pozor táto stránka sexinslovakia sú podvodnĂ­ci ktorý profitujú iba zo zasielania sms.S nikým sa tam nezoznámite všetky nicky sú vopred vymyslené a foky nereálne!!!Nezasielajte žiadne sms!!!

PODVODNICI

Pozor táto stránka sú podvodnĂ­ci ktorý profitujú iba zo zasielania sms.S nikým sa tam nezoznámite všetky nicky sú vopred vymyslené a foky nereálne!!!Nezasielajte žiadne sms!!!