Pysky ohanbia

Príspevok v téme: Pysky ohanbia
skrata

Mam problem. Moje vonkajsie pysky ohanbia su velmi dlhe.Viem, ze to nie je normalne a nepoznam zenu, ktora by to mala tiez. Mam z toho komplex a hanbim sa vyzliect aj pred svojou mamou, nieto pred nejakym chlapom.Ma niekto takyto problem? Asi by som si mala dat urobit plastiku, ale zatial nemam odvahu.

25

baby je mi vas luto.mate komplexy a necudujem sa vam.ked to aj mate vacsinu casu skryte.je to podobne ako ked ti odstavaju usi.mali by ste to podla mna riesit.budem uprimny,neni to pekne.nemozte za to ale mozete s tym nieco urobit.nebojte sa ist k doktorovy(ke).neni to az take drahe a ten tyzden bolesti neako znesiete.potom vsetkom si pred zrkadlom poviete stalo to za to.

dddddd

fdggfdgfdg .. ja mam tiez taky problem ako ty .. a trapy ma to uz fakt velmi dlho .. mam aj priatela s ktorym som zacala chodit len teraz pred nedavnom.. a len sa stale bojim tej chvilky ked pride nato ze bude chcet sex... lenze moje pysky su neni v poriadku su velke ..no moc velke .. a mne je to hrozne neprijemne a hambiim.. hambim sa sama pred sebou vyzliect nie to este pre mojim chalanom .. a neviem co mam robit ..

vierca

aj ja sa k vam baby pripajam...aj ja s tym mam problem...mojmu priatelovi sa to velmi paci a aj chlapi kt. som mala pred tym sa priam nevedeli nabazit ale ja som mala z toho stale komplex.moja kamaratka si to dala operacne upravit.teraz je velmi spokojna ale jej priatel uz az tak nie:DDD hovorila mi ze je to velmi bolestiva operacia respektive isty cas po operacii.tiez som uvazovala o korekcii ale ona ma trosku vystrasila..

Dilaila

Neviem posudit, ako by mala vyzerat dokonala muslicka,/okrem svojej som
ich tolko nevidela / asi sa kazdemu paci nieco ine..ale raz v jednom erot.filme som viela jednu babu-mala to take sumerne, male boli male a velke velke..no a ak su male pysky vlastne väcsie, ako male /sak sa to aj podla toho asi vola!/ tak to je teoreticky vada. Doteraz ma ani nenapadlo, ze nas je tak vela (zien, kt.to maju opacne medzi nohami) a ked tak nad tym rozmyslam- asi to az take nenormalne nieje! Pokial ich nemam po kolena a neobmedzuje ma to, tak to je ok!?

lienocka2812

Ahojte baby ja mam 19 rokou, a ako wy tak aj ja mam taky problem teda pokial sa to problemom da nazvat..! mne tiez pysky vykukaju:-) zo zaciatku som z toho komplexy mala aaaale teraz uz vobec nie,kazdy je iny wyzorovo,wlastnostami a tak isto aj tymto... ja w tom problem newidim,moj partner,alebo uz aj iny w tom tiez problem newideli. je to normalna wec,kazda z nas je ina.. a pokial wam to je neprijemne a hambite sa, powem wam tak nemate zaco,,aale ak, predsa sa to da zmensit.. no ja osobne by som si nedala :-))))nemozeme byt predsa kazda rownaka...

tralalaaa

Ahoj. Ako vieš, že to nie je normalne? Videla si tolko nahých žien, že to vieš porovnať? Podľa mna by si sa mala obrátiť najprv na gynekologa a vypočuť si jeho názor a potom riešiť plastiku. Neboj sa toho, na plastike mali isto aj horšie veci.. Je to asi nepríjemné, to chápem, ale potom budeš určite spokojná - ak to je teda fakt také, ako opisuješ.

PS: Ja sa pred mamou tiež nevyzliekam :-D

radam

klitko,to ste vy chlapi a potom by si ich natiahol ešte viac . Mne netrčalo ani trochu ale priatel mi to tak vycuckal , že mi pretrča asi pol centimetra čo mna štve . On mi tvrdi , že je to take chutne , že to musi cmulkať a ked potiahne tak sa potom hadame , lebo ja si to neprajem .

klitko

veď je to skvelé, keby som mal takú možnosť tak sa s nimi určite teším a láskam ich od rána do večera jazykom a jemne by som si ich a vychutnával v ústach.....