Bolesť podnebia

Príspevok v téme: Bolesť podnebia
drobeeec

ahojte, chcem sa spýtať, poradiť, či má niekto skúsenosť alebo vedomosť v tomto prípade: Pri jedení sa mi niekedy stáva, že ma začne pri prvých hltoch bolieť alebo páliť v podnebí a ťažko sa mi potrava žuje a prehĺta...stáva sa mi to občas, ale je to také divné...musím prestať jesť a počkať kým sa to stratí...neviem presne posúdiť kedy sa mi to stáva, ale skôr keď som veľmi hladná, keď chcem jesť s chuťou (neviem či to má vplyv)

Markus666

Serus.chcel som sa rano naranajkovat.rohlik,šunka..spomala ostrá bolesť az taka,ze nemozem jest.musim pockat.prve som si myslel ze to je len daco take.pockal
som hodinku.toto iste.co to je?mam svalovku po včerajšku.na nochach,do rúk chytam.casto dostávam kŕče ked som prepracovaný.da sa dostat krc aj do podnebia?alebo este som nachladeny a mam hlieny.hrdlo ma ako tak vobec neboli.aj pri tom jedení to zacina pomali.co to moze byt?

jajka001_

ak je to co myslim, tak praveze to suvisi s tou hltavosťou. ak je to ono, tak proste jedz pravidelne, aby si nebola taka hladna. ak sa ti podari predsa len vyhladnut, pred jedenim sa skludni a jedz pomaly- prave aby si nemala taky problem