bolest praveho semennika (v pravej casti miesku)

Príspevok v téme: bolest praveho semennika (v pravej casti miesku)
Milan48

Dobry den, mam 30 rokov, bol som lieceny na zapal prostaty, ktory mi potvrdili dvaja urologovia. Antibiotika som vybral pred 2-3 mesiacmi, mozno aj skor este. Doteraz som bral este Prostakan, ktory uz ale tyzden neberiem. Momentalne uz asi druhy tyzden ma pobolieva pravy semennik, alebo presnejsie prava cast miesku, priamo semennik to asi nieje. Je to taka tupa bolest. Boli mi robene aj vysetrenia na pohlavne choroby vsetko negativne. Sono semennikov bolo v poriadku. Aj vystrenie prostaty bolo OK. Neviem si teda vysvetlit cim moze byt tato bolest sposobena. Semennik ma bolel asi tyzden dva aj pocas liecby a spomenul som to aj urologovi ale ten neprikladal tomu nejaku vacsiu dolezitost a povedal ze to moze byt sposobene aj chrbticou aj zapalom. Neviem teda ci to moze sposobovat aj nejaka chronicka porucha alebo chronicky zapal, ale to ze ma to boli nieje asi celkom v poriadku a nieje to ani prijemne. Ta bolest sa da vydrzat ale radsej by som bol bez nej. Na dotyk je vsetko nebolestive. Co sa tyka prostaty je to OK momentalne, resp momentalne nemam ziadne problemy ako som mal vtedy, krv v ejakulate, pripadne na konci mocenia po zatlaceni. Krv som nikdy nemocil suvisle. Za odpoved vam vopred dakujem.

stinko

ahoj ja mmam ten isty problem myslim ako ty mam tiez 30 r a pocitujem tie taku jemnu bolest ktora velmi neboli ale predsa ju citim co to moze byt??