Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcka a zvacsene uzliny v slabinach..

Príspevok v téme: Hrcka a zvacsene uzliny v slabinach..
waterka

zacalo to nenapadnou bolestou v intimnej oblasti, myslela som, ze som si podrazdila kozu v oblasti konecnika alebo nieco podobne, a ze to prejde, ale ked neprechadzalo, nahmatala som si to a zistila, ze sa mi tam vytvorila akoby hrcka, gulicka velkosti hrasku... je to na dotyk bolestive od vcera... myslela som, ze to budu hemoroidy, hoci som v poslednej dobe nemala problem so stolicou, ale nikdy som hemoroidy nemala a tak nejak som si ich predstavovala... dnes som si ale uvedomila, ze je to vlastne skor blizsie k posve ako ku konecniku a naviac som si prave v sprche vsimla, ze mam zvacsenu uzlinu v slabinach, tak isto belestivu =( samozrejme panikarim a stresujem =( pred dvoma mesiacmi som mala robeny zakrok na krcku maternice, lebo mam pravdepodobne HPV a museli mi odstanit napadnute bunky... fakt netusim, ci su to hemoroidy, alebo hpv bradavice =( samozrejme idem zajtra k doktorovi, ale netusim ci mam ist na gynekologiu alebo k vseobecnemu a celkovo by som rada pocula nejaku radu, nazor, ze co to vlastne je =(
chcem byt zdrava =( zdravie je to najcennejsie =(

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcka a zvacsene uzliny v slabinach.. - Fórum - ZDRAVIE.sk