Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maniačky :)

Príspevok v téme: Maniačky :)
Darija

Baby, mate nejaku kozmetiku, ktoru si kupujete aj ked jej uz mate plno? Ja som maniacka na kremy na ruky, vzdy ked vidim nejaky novy, tak ho musim kupit. A sa mi bezne stava, ze mam krem v kazdej kabelke a kremujem si ruky aspon 10 krat do dna. Aky je vas oblubeny kusok kozmetiky? A este, kupujete stale nieco nove alebo len osvedcenu kozmetiku? Btw, keby mal niekto tip na dobry krem tak sem s nim :D

Licia

Ja sa tiez neustale kremujem.Mam velmi suche ruky.Mne to sposobuje kontaktna alergia na nikel.Co sa tyka kozmetiky,tak velmi rada kupujem nove vyrobky.Ked mi nejaky novy krem uskodi,tak ho bud darujem,alebo pouzijem na topanky.Alergiu na krem som zatial nastastie nemala,ale ak je krem prilis mastny,tak sa mi upchaju pory a chyti ma puberta.....

mary-anne

nemáš si prečo pripadať divne, každý máme nejaké svoje zvyky zaužívané :)) len si neviem napríklad predstaviť k elegantnému oblečku športový parfém a zas naopak :) (alebo napríklad používať strašne sladký parfém cez leto..)
no ja zas neznesiem suché pery, takže balzam musím mať stále pri sebe a dnes som zistila, že mám v kabelke asi štyri :D
no a s tým balením kozmetiky máš pravdu.lebo ja som napríklad ešte nenašla nejaký vhodný krém na tvár a takto by som to musela poskúšať všetko a čo potom s tým zvyškom? vyhodiť....je to škoda...

consuellaII

Darija, ja som bola predtym ako Ty, co sa tyka voni.. ale potom som zistila, ze vone sa daju objednat aj lacnejsie, ako z tych nasich uzasnych predrazenych parfumerii, tak som zacala objednavat viac. Stalo sa mi, ze mi vona nesadla, ale nemala som ju komu dat, ani predat cez nejaky netovy bazar, a po case som zistila, ze vsak uz sa mi paci trebars pre nejaku prilezitost.. A potom som zasa narazila, ze som si objednala dve naraz (kvoli postovnemu) a obe boli super a takto som si ziskala u nich zalubu :)) myslim v tych vonach... Tiez som bola predtym verna stale tej istej.. ale casom sa mi zunovala. A co sa tyka nakupov, inak by to bol na Slovensku drahy spas, tak ja, aj co sa tyka kozmetiky, vela riesim nakupom v zahranici, lebo vsak u nas by som asi skrachovala.. :)

Darija

Baby, ja si teraz pripadam divne, lebo ja mam jednu vonu a tu pouzivam stale, inu si na sebe ani neviem predstavit :D
Balzamy na pery som niekedy kupovala na kila, ale zdalo sa mi, ze cim viac ich pouzivam, tym mam horsie pery, takze teraz uz len tak prilezitostne. Ale kabelky tiez rada kupujem :)
Skoda, ze tie balenia kozmetiky nie su mensie, lebo ja si vzdy nieco kupim a potom mam problem dominat to :D Tiez to u mna vyzera ako v drogerke :D

zuzula12

Kedze zboznujem sukne, som "maniacka" na pancuchy ... farebne, vzorovane ... z kozmetiky zasa rada nakupujem tiene - jednoducho potrebujem ten spravny odtien ... :-)

kukikuk

spodne pradlo a laky na nechty :-)
aj topanky, ale nie nejak extremne max 2 za sezonu, nieje ich kde potom skladovat :-)

mary-anne

consuela, presne viem, o čom hovoríš, čo sa týka toho "zladenia parfémov" :)) tiež to tak robím :) mám tiež dosť parfémov doma a každý je iný. a dám si podľa nálady, oblečenia :)

consuellaII

ja som taka maniačka na kabelky a opasky.. uz mam takmer v kazdej farbe, v niektorych farbach v roznych odtienoch, k roznym topankam zladene, pripadne takto opasky ku kabelkam, alebo opasky k topankam a podobne variace :))) kedysi som mala spodne pradlo, ale casom sa to zmiernilo, lebo sa mi potom zdalo, ze mam kazdy model :-D no a teraz je to hrozne, lebo to spodne pradlo sa lepsie skladovalo, ako tie kabelky..

a z kozmetiky asi na parfemy :) a masky na vlasy.. to ma stale drzi, lebo kazdy parfem je na inu prilezitost, pre inu naladu a ja si ho zladim aj s oblecenim, aj ked to znie sialene :) .. ale aby som dokazala financne vyzit, tak si samozrejme snazim vsetko zhanat cez akcie, zlavy, vypredaje :) bo inak by to asi neslo.. vsetky manie su financne narocne..

anjelik9

balzamy na pery bez toho som ani do školy nešla =) ale ja som taka že kupim dačo a že neni to zle ale ani podla mojich očakavani tak kupujem dovtedy kym nenajdem čo chcem a potom zase mohla by som minut aj to čo mam nech sa to nepokazi bo tiež to mam v izbe jak v drogerke =)

hm....

plavky tiež...a tiež moc navynosím...navyše nosím iba spodok na dovolenke... balzam na pery nemôže chybať...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maniačky :) - Fórum - ZDRAVIE.sk