Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fliačky v oblasti členkov

Príspevok v téme: Fliačky v oblasti členkov
MarekXY

Už niekoľko rokov mám trvalo malé hnedé fľaky na koži v oblasti členkov a vonkajšej strane lýtok. Sú malé bodky v primere cca 1mm na husto. Postupne sa to veľmi pomaly ďalej rozťahuje. Niečo podobné som videl o ľudí s cukrovkou. Tú však nemám. Som športovo založený (cyklistika), pravidelný darca krvi (zlatá plaketa) vek 38 rokov. Niekedy mávam pocit ťazkých nôh. Modriny sa mi netvoria, len pri silnom údere. Ďakujem za každú radu.

MarekXY

Nikto neporadí?
Ešte doplním, že to z blízka vyzerá ako drobné podliatinky, z diaľky ako husté pehy. Bol som s tým na kožnom, bral som askorutín bez výsledku. Keby som mal slabé cievy, nerobili by sa mi nadmerne modriny? Prečo to je len v spodnej časti nôh (nie že by som to chcel aj inde)?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.