Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

La Roche - Posay Unifiance Fluide Mat make - up

simka111

najlepšie je asi si kupiť oba mejkapy, toleriane aj unifiance.. unifianc dat na mastnejšie časti a toleriane na ostatne miesta... len keby neboli take drahe :(

margit

Ja používam Toleriane,je perfektný akurát
ja mám dosť mastnú pleť a dosť sa po čase lesknem,ale aj napriek tomu ho používam,lebo pekne kryje a je na citlivú pleť.Vyrábajú ho aj kompaktný,ten som ešte nemala,ževraj je lepší na mastnejšiu pleť.

kate998

Potrebujem poradit.Rozhodujem sa medzi : Avene Couvrance tekutý krycí make-up a La Roche Posay TOLERIANE FLUID.Ktory je lepší a dlhšie vydrží??Mate niekto skusenost s tymito make upmi? Plet,mam skoro bezproblemovu,sem tam sa objavy pupiak,ale mam popraskane žilky na tvary.Zatial používam loreal infallible a max factor lasting performance no už chcem zmenu...a ešte používam Affinitone od Maybelline,je dobry,pekne zjednoti plet ale neni odolny voči dotyku.Dík za príspevky

jancecka

vyšiel ma 20,80 € plus poštovné, objednala som si najbledší odtieň, lebo som taká bledula :D čiže jednotku, a na stránke www bodka DocSimon bodka sk :-) len mi nehovorte že viete kde to je lacnejšie :D už je pre mňa neskoro :D radšej to nechcem vedieť

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

La Roche - Posay Unifiance Fluide Mat make - up - Fórum - ZDRAVIE.sk