Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up od dermacolu 24 hodinovy

hraskulca

no,ja som ho dnes vyskusala bez kremiku pod neho...a je to omnoho lepsie,nemasti sa mi tak a vydrzal kludne aj po skole behacky v meste..

kaciatko_7

ja som si asi pred mesiacom kúpila a spokojnosť nebola veľká... mala som ho na tvári len raz... možno aj preto, že mám zlý odtieň, potrebovala by som niečo tmavšie. čo sa týka krytia, myslím že je skôr na mastnejšiu pleť a dobre kyje... ja potrebujem niečo ľahšie lebo pleť nemám až takú problémovú

btw. ak by niekto chcel, mám úplne nové balenie, raz skúšané, odt. 2, predala by som ho za symbolickú cenu, lebo mne doma aj tak len stojí

jancecka

ja mám druhé balenie, prvé som mala dvojku, ale bolo to trošku tmavé, som fakticky bledá, tak druhé som si kúpila jednotku, je to farebne lepšie, ale mám akné, a neprekryje mi ho tak ako by som chcela, tak som si objednala iný makeup a nevydrží mi 24 hodín ako píšu, ale asi 6

mary-anne

ja ho používam už asi aj štvrtý rok a nevymenila by som ho za nič na svete! :))
mám menšie jazvičky po akné na lícach a tento makeup ich dobre zakryje. a vyzera to aj napriek tomu, prirodzene. ja používam odtieň č.2. :)

Hugina

Hraskulca, presne si to vystihla! To prvé balenie sa mi zdalo najlepšie, super, ako keby bolo začarované...no teraz čím ďalej, tým sa mi zdá, že menej kryje a lesknem sa čím ďalej tým po kratšej dobe...spočiatku sa mi zdalo, že prekryl aj moje stáleotvorené veľké póry na pokožke, teraz to neprekryje...

hraskulca

Ja ho mam uz cca mesiac,a zo zaciatku som bola v nemom uzase,krasne zmatnoval,kryl prirodzene,neposobil ako maska,trochu plastelinovo vonal ale to je v pohode,a krasne davkovanie cez pumpicku,ale teraz akoby si nanho plet zvykla a uz po dvoch hodinach sa lesknem ako blba :( asi mam az moc mastnu pokozku.Co sa tyka odtienu,som svetla celkom mam 2

Hugina

Ahoj Niikus. Ja už používam tretie balenie. Najprv som mala 3, to bolo v lete, na zimu mi bola ale dosť tmavý, teraz mám už druhýkrát odtieň 2 a ten je super telový, taký pre svetlejšie typy. Ani ho nevidieť, že ho mám na tvári. Ja mám ale mastnú pleť, preto sa obzerám už po iných značkách, no tento bol zatiaľ najlepší, aký som doteraz mala. Čo sa krytia týka, tak je tak stredne krycí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up od dermacolu 24 hodinovy - Fórum - ZDRAVIE.sk