Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem co robit, nevyznam sa

Príspevok v téme: Neviem co robit, nevyznam sa
ina_zena

Je tazke opisat moj problem, nakolko ani sama neviem, ci vobec problemom je. Ale skusim aspon popisat situaciu.
Par tyzdnov pracujem v novom zamestnani ako asistentka. Moj sef je len o par rokov starsi, navrhol tykanie, tak si tykame. Pred klientmi mu vsak vykam, pride mi to vazenejsie, reprezentativnejsie. Ma na mna velmi dobry vplyv, bola som introvertkou, som obezna, nie som pekna, dokonca som trpela depresiami a absolvovala aj psychiatricke liecenie, ale tym, ze si vybral na to volne miesto prave mna, ze chce na vsetko pocut moj nazor, ze ma podporuje v tvorivej cinnosti, tym sa zo mna stava sebaistejsi clovek.
On je zenaty kratucko, ja par rokov. Ale to, ako sa sprava k svojej zene, ked ho pride navstivit, je nieco strasne. Keby sa ku mne takto spraval moj manzel - a to uz tak kratko po svadbe, no neviem... Pride mi to zvlastne. Najma to, ze sef sa ku mne sprava stokrat milsie ako ku svojej manzelke.
Dnes ho velmi nahnevala, pohadali sa. Ja som bola stiahnuta ako vzdy, len sa to nedalo prepocut. Ked odisla, urobila som kavu, pracovali sme dalej a on do toho povedal, ze keby teraz prisla jeho zena a videla, ze spolu kavickujeme, bol by hned rozvod... Ja som na to povedala len hmmm... Proste nijako som neprejavila, co si myslim, lebo som si v tej chvili ani nic nemyslela, ostala som prekvapena.

Nato ma poslal domov. O par hodin skor. Spraval sa zvlastne, arogantne. A ja sa teraz bojim o pracu. Urobila som nieco zle? Co mam cakat, co sa stalo? Cely den na to myslim a neviem si to vysvetlit...

Dakujem za reakcie, za vas cas.

ina_zena

Ahoj.

Vyzera byt vsetko v poriadku a ja som opat raz zbytocne len stravila den v neistote.
Sef sa ku mne dnes spraval ako inokedy, povedal len, ze jeho manzelka sa s nim nerozoprava. Som rada, ze je to OK. Dakujem za nazory a povzbudenia.

anjelik9

možno je daka stihačka a ho upodozrieva že jej s dakým zahybá abo to už raz spravil a bojí sa či to nerobí zase ale myslím si že s tebou to nemá nič spoločné len jeden je na druhého kvôli dačomu nasraný tak spolu nevedia hovoriť

mate59

pracuješ tam pár týždňov.Asi si v skúšobnej dobe 3 mesiace.Tak sa snaž si to nepokaziť, lebo začiatok bol asi dobrý, držím palec.Oba.

ina_zena

Dakujem,

ste mili a ja mam usmev na tvari. Strach o pracu bol skor z toho dovodu, ze ak sa tak boji svojej zeny a ona by povedala vyhod ju, vyhodi ma. Ale tak to sama vidim, ze prehanam :)) Samozrejme vediet dam. Dakujem este raz.

Deee

reakcie chlapov su niekedy nevyspytatelne, este by som sa o pracu nebala, pretoze si nijako nereagovala, nedala najavo co si myslis, tak nema byt za co nahnevany...
ale daj vediet ako si dopadla, mozno sa sef len zahanbil a chcel byt sam...

mate59

Do jeho manželstva nevidíš.Vykonávaj si svoju prácu i naďalej tak ako stále,šéf bude spokojný s výkonom.
Je ale zaujímavé, že pred klientmi si vykáte.Nemyslím, že by si mala mať strach o prácu.Iste bol z toho rozhodený, preto ťa poslal domov.Uvidíš zajtra.
Správaj sa aj naďalej tak ako doteraz.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem co robit, nevyznam sa - Fórum - ZDRAVIE.sk