Praskanie pokožky na pohlavnom úde....

Príspevok v téme: Praskanie pokožky na pohlavnom úde....
Jozef111

Ahojte, mám taký problém že mám popraskanú pokožku na predkožke, ako keby som to tam mal poškrabané, asi takých 5-6 škrabnutí, už som to mal ale po istom čase to zmizlo, ale už sa mi to vrátilo asi po 3krát a teraz to nie a nie aby sa mi to zahojilo....a takisto je tam dosť suchá tá pokožka, natieral som to už s krémom, ale zatiaľ nepomáha...neviem niekto niečo poradiť, ale nemá s tým niekto nejaké skúsenosti?

Ivka 1

Jolik masť canesten alebo candibene by mala zabrať. Pravdepodobne máš pleseň . Partnerka nemá žiadne zdravotné ťažkosti - kvasinky ? Liečiť by sa mali obaja partneri - inak si to budete odovzdávať ako štafetu.

jolik

ahojte..mam taký problem..na predkozke sa mi najprv zacala robit sucha pokozka a po case po sexe sa mi tam spravila jedna dve prasklin ako by som sa porezal so ziletkou..niekedy to aj boli..a ked chcel stiahnut predkozku strasne to boli..viete mi poradit nejaku na to nejaku mast?? dakujem

Jano225

1. Nemasturbuj tolko.
2. Neber lieky od lekarov, urcite nie antibiotika.
3. Skus si v lekarni kupit vitamin C a B-komplex.

hammer-palo

Jozef mám to aj ja hneď som išiel ku kožnej spravila mi výter a zistila že to mám s antibiotik tak sme sa dosť dlho na túto tému bavili.Povedala že to môže byť aj s cukrovky a aj s masturbácie.Ahoj

kaciatko_7

ahoj, moj priatel s tym mal isty cas problem, ale potom sa prislo na zahadu a cely problem sa vyriesil, teda ja som ho vyriesila :))... pokozka vacsinou praska ked je sucha alebo pri castom otierani, treni... casto sa to stava pri masturbovani... ked to robievas pricasto, tak skus pouzivat lubrikant, mozno pomoze :)) problem moze vsak byt aj niekde inde, problemom moze byt podla mna aj osobnej skusenosti, silny vytok u partnerky, kedze zena ma tam dolu kyslejsie prostredie, nemusi to dobre vplyvat na muzske prirodzenie