Kondylomata

olivia89

ahojte, akurat prezivam strasne bolesti...doktor mi vypaluje kondylomi podofylinom( 15 percentnym roztokom) chcem sa spytat, ci sa to da aj inak odstranit...menej bolestne...uz tri dni som nespala koli bolestiam a vkuse sa musim prechadzat, aby ma nechytali az take bolestive krce...dakujem olivia.

m-m

Ahojte, berte Indonal, fakt to pomáha. Vybrala som troj mesačnú kúru a všetko zmizlo. Je to super. Teraz chodím k imunologičke, uvidíme či sa nám to podarí zabrzdiť natrvalo. Papa

tanida

Chcela by som reagovat na prispevok pana, alebo pani QWE, Duofilm sa pouziva na odstranenie bradavic...genitalne bradavice a obycajne bradavice vyskytujuce sa na prstoch alebo chodidlach su uplne rozdielne. Prosim neodporucajte ludom nieco, co im viac uskodi, ako pomoze. Dakujem.

kamoska

RNG - nestihla som ti este odpovedat na mail...trochu si ma nim sokoval :-)a teraz odchadzam na firmenu akciu - husacinu v Slovenskom grobe....takze az zajtra....

janullka76

tak to veru idem vyskusat aj ja, snad to zaberie a dufam ze sa toho zbavim natrvalo, co je ten Indonal?tablety nejake?

RNG

Kamoska, aspon vidis, co enzymi, vitaminy a ciste telo su schopne spravit s virusami!
Zo zelenin najbohatsia na enzymi je surova cvikla.

kamoska

Ahojte, ani nie tyzden beriem Indonal, ktory som si samam nasla na nete a k tomu Wartec, denne 5dcl šťavy z mrky a zeleru (2,7 mrkva, 2 dcl zeler) a cuduj sa svete z vyse 10-tich kondylomov mi zostali 2, tie najvacsie...ostatne sa akoby roztopili do okolia.Ani sa mi verit nechce...uvidime, co bude dalej...drzte mi palce

janullka76

www.sexus.cz
uz sa mi to podarilo najst aj na nete, tak to idem skusit natierat tym kremom:( som myslela ze som sa toho bavila,ja tu lekarku mam asi dost podobnu, som tam bola a dala mi tu mast,a nic poriadne nevysvetlila, ja som myslela ze kondylomy su len tie male biele vyrastky, to bolo malicke, ale je to tam aj dalej, a dufam ze nie uplne vnutri, to neviem kto by mi povedal:(