Zmena krvnej skupiny

Príspevok v téme: Zmena krvnej skupiny
daccey

trápi ma tento problém:
od narodenia som mala krvnú skupinu O +
no keď som pred necelými štyrmi rokmi otehotnela, pri krvných testoch mi lekárka zistila krvnú skupinu A +. bola som zmätená a upozornila som ju na to. po opätovnom teste mi zistili znova A +.
prešla som svoju lekársku kartu, pred operáciami pred tehotenstvom som pri krvných testoch mala vždy nulku.
transplantáciu, výmenu krvi som nikdy nemala, operácie a úrazy bežné.
viete mi to niekto vysvetliť? :/
ďakujem
poprosím len o normálne názory, ja sama viem, že je zmena krvnej skupiny je málo pravdepodobné, ak vôbec...

muc

človek, az na to, ze lekari nestanovuju krv. skupinu. na to su henatologicki laboranti. k zamene mohlo dojst teda aj u nich v labaku.

sweet_lolitta

Ahoj, ja som o tomto prvykrat pocula nedavno. Citala som si knihu o makrobiotike od Michia Kushiho a tento spomenul. Je to na neuverenie, no jedlo nas naozaj ovolivnuje viac ako si myslime. On sa pdvolava prave na jedlo. Neviem ktore konkrtne, no skus si najst clanky suvisiace s tymto. Daj vediet ako pokracujes.

llek

Krvna skupina sa skutocne pocas zivota nemeni, jedina situacia, kedy sa moze zmenit KS je ak pacient podstupi transplantaciu kostnej drene a darca ma inu krvnu skupinu, vtedy po uchyteni stepu pacient postupne zmeniu KS. Inak nikdy nie. Nieco take, ako vymena krvi v skutocnosti neexistuje, jedine co je, ze sa podavaju v pripade potreby transfuziue, ale tie musia byt rovnakej KS ako ma pacient. Takze problem bude najskor v stanoveni KS v minulosti, teda pri narodeni. Uz som sa s tym stretla.

levicaaaaaa

brutálne zaujímavé... ešte som o niečom takom nepočula... som zvedavá, či sa tu niečo dozviem /aj ty:)/... pýtala si sa na to lekára? čo ti povedali ?