Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Matujuci Puder

papaja

oh my gosh

plet po nom zbledne trosku,musi sa dobre rozotriet,super na to je od nich studio powder brush stetec alebo daj na to trosku bronzeru

penelopela

Ahojte,

vrele vam odporucam: SHISEIDO - matifyng compact

Mam mastnu plet, no tento problem som po rokoch zazehnala tymto pudrom. I ked je drahsi, plni ucel ... samozrejme predtym si ho vyskusajte v parfumerke!

ryšula

ja som mala rimmel stay matte, bol dobrý, teraz mám maybelline affinitone a s ním som tiež spokojná, a ako niekto písal tento maybelline je praktickéjší, lepšie zatváranie, má aj zrkadielko s hubkou, zostanem pri nom

mataBB

no mala som aj rimmel, aj tie 2 co si dala linky a vsetky mi pridu takmer identicke..ale ten maybelline mal take praktickejsie balenie, ze aj hubka, aj zrkadielko tam je...s tym som bola spokojna..ale aj ten affinitone nemusi byt zly..teda make-up affinitone je podla mna dost dobry a je taky vysusujuci trosku takze myslim ze puder bude podobny

Ivuushka

maybelline Affinitone Powder .. Geniálny .. ja mám zmiešanú pleť a T-zónu mi perfektne zmatní na celých 10 hod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Matujuci Puder - Fórum - ZDRAVIE.sk