Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbiace sampony Londa

Príspevok v téme: Farbiace sampony Londa
stastna_som

Zacala som si farbit vlasy (len samponom) palette,no farba mi nikdy nechyti tak ako by mala.Mam hnede vlasy a dala som si intezivnu cervenu a chytila mi uplne o nicom,mam to skor ako keby melir cerveny a pritom som si nechala posobit farbu o 15 minut dlhsie.Vraj to mam krasne a vsetci mi to vychvalaju,ze ake to mam cervene,no mne sa to vobec nezda,tak neviem kto je teraz slepy:D.Chcela by som vyskusat farbiaci sampon Londa,aku mate s nim skusenost?

lenusska03

So šampónom Londa mám už dlhé skúsenosti! Vždy mi chytí dobre, nikdy ma nesklamal :) nie ako Pallete :/
Ja sm bola hnedovlasa, kúpila som si šampón Londa-čierny,a nesklamal! Síce ma všetci od toho odhovárali, ale nakoniec to dobre dopadlo!!! :)Takže vrelo odporúčam!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.