Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

endži

ahojte baby ja chcem mat fakt sexi stihle telo no teda ja som chuda ale chcem mat vycvicene telo tak zacnem z vasou radou dufam ze mi to pomoze

Tucnucka

Ahojte, dlho ste sa neozvali.Ako sa Vam dari v chudnuti?
Ja som sa v sobotu zabudla odvazit,tak sa odvazim tento tyzden v sobotu rano.

paja13

no baby ja som taka krava...uz 3 tyzdne nejedavam po 6 ...a dnes boli u babky hody...tak som sa nazrala...:(( a to bolo pol 9 :/ zajtra bude extra dietka...:((

Tucnucka

Ahojte baby,tak ako sa Vam dari?Ja si prave idem zacvicit,uz sa tesim.Dufam,ze aj Vy dnes aspon 30min.cvicite.Nezabudnite, robime to pre seba a preto nesmieme byt lenive.
Zajtra rano sa nezabudnite odvazit a napisat tu pre motivaciu Vase zhodene kg.

paja13

lucinda24: super...ideme :D ale kam?je tu vobec nejake dobre fitko?a najma teda nejake lacnejsie? nie ze za 3eura...to je vela,ked chceme chodit co najcastejsie :)))

lucinda24

...pre Paja13... : Ahoj, citala som si vsetky prispevky v teme, a ak este hladas partacku na fitko, korcule, bike(cokolvek okrem behu, ten neznasam :D ) rada by som sa pridala, samej sa mi casto nechce a tak by sme sa mohli vzajomne motivovat a chudlo by sa nam spolu mozno lepsie, ja byvam kusok od konecnej elektriciek v ruzinove a mam 170cm a 72 kg :( ...

vierca

ahoj schudnut:D no ako som napisala zacala som jedavat casto ale po malych davkach.aj kazde 3-4 hodiny.ono sa mi organizmus prisposobil casom tak ze uz si telo nepyta papat tak casto.hlavne je vytrvat.ono sa vysledok nedostavi za tyzden ani 2 prosto clovek musi byt trpezlivy.cvicila som.pred kazdym cvicenim je vhodne zahriat telo aerobnou cinnostou trebars steper,beh-aj doma na mieste,ja teraz bicyklujem doma..zaciatky boli tazke pretoze som po 3 minutach umierala:D teraz je to uz fajn telo si zvykne.a potom ked som uz bola zapotena zacala som cvicit.kazdy den urcitu partiu.mne priatel urobil harmonogram ktory den aku a mozes si dat kludne dat si aj den pauzu...ja som mala tu vyhodu ze priatel posiloval intenzivne a teda mi v tomto pomohol.hlavne tym ze mi ukazal ako sa spravne cviky robia.to je velmi dolezite pretoze ako som uz raz pisala ked cvik nerobis spravne efekt sa nedostavi a skor mozes nieco pokazit ako zlepsit.ak mas niekoho kto sa tomu venuje tak sa s tym skus poradit...ak uz cvicis je pomerne dolezite po cviceni ponatahovat slachy predides tym neuveritelnym svalovkam:DD baby vsetkym vam drzim velmi palce..hlavne vytrvajte.po mesiaci dvoch sa zacnete citit lepsie.to uvidite na sebe.neriadte sa vahou.ked zacnete cvicit tak vam vaha moze aj pribudat ale to je len tym ze sval je tazsi ako tuk:D dolezite je to ako sami seba budete vidiet:D