Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

schudnut:)

baby ja sa prave chystam na zumbu ... ale stve ma ze moja vaha sa za dva mesiace nepohla !aj ked pravidelne ! sportujem stale je tam 62-36 co ma dost demotivuje.. asi bude problem v tej strave ... ja uz neviem ale ved sa snazim a nic :// hlavne tie stehna zadok .. take fakt ze skarede :( aj ked chodievam behat t ...

vierca

no cvicit som zacala az neskor az ked som videla ze chudnem a telo zacinalo byt dost nepevne.cvicenim som sa zbavila aj celulitidy aj ked trosku este ostalo hlavne pod zadockom ale na tom este zamakam.co sa tej celulitidy tyka tak trosku zalezi aj na genetike co je moja nevyhoda lebo zeny v nasej rodine s tym mali vzdy problem:Dmoja vaha bola 65 co pri mojej vyske bolo fakt dost.no presne miery ti nepoviem tie som si uprimne povedane nikdy nepremeriavala:D neviem aky maju iny ludia nazor na vyrobky na chudnutie ale ja osobne by som sa tymto smerom uz nikdy nevydala a to by som asi odporucala aj tebe...ale to uz je fakt len a len na tebe...

vierca

ahoj...:D no sice je moja vaha en 48 ale skutocne chuda nie som..urcite nie vychudnuta mne sa tiez nepacia baby ako kost:D aj pri tejto vahe som si zachovala zenskost tam kde treba:DD aj zadocek mam,stehna nemam ako palicky:D

Tucnucka

vierca : mas super vahu.No ja nejako extremne chuda byt nechcem.Pacia sa mi zenske krivky,ale nie tucne stehna a faldikove brucho.
Chcem len ploche brucho,vypracovany zadok a stihle,pevne stehna, no staci mi vaha 65kg.

vierca

ahoj....ja som bola na tom kedysi rovnako..jedla som len zdravo,bio potraviny atd prosto clovek by povedal zdravy zivotny styl no napriek tomu kila neubudali.tak som to urobila ako ty.zacala som papat vsetko v malych davkach,castejsie ale neobmedzovala som sa ci to boli privarky,maso prosto cokolvek.to ze clovek by nemal jest po 18 je podla mna hlupost.zalezi na tom kedy chodis spat.prosto 4 hodiny pred spankom by si uz papat nemala....drzim ti velmi palce aby si vytrvala...ja mam momentalne 48kg no som tiez nizka meriam len 160cm..citim sa super aj ked smutim za mojimi velkymi prsiami:D padli mi o 2 cisla...