Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

Tucnucka

Vau to je teda super,ze si zhodila 2kg.Ja sa odvazim az v sobotu rano.Snazim sa jest min.4x denne,vela pijem a cvicim kazdy den.Snad budem aj ja mat v soobtu vahu,ktora mi zlepsi naladu.
paja13 : no podla mna uz mas idelanu vahu,ach 60kg,to ja nikdy nebudem mat :-(
A inak viete ako sa vypocita normalna a idealna hmotnost?
Obvod Vasich prs (cm) x vyska (cm) : 255 = normálna váha
Ak z normálnej váhy odpočítate 10%,tak to je ideálna váha.

paja13

tucnucka: dari sa mi super :) som schudla od minulej soboty 2kg.:) Tak som rada...ale jem vsetko,co prijde :D mimo sladkosti...:) alebo nejakych sladkych jedal...:) Vazim 60kg...a uz som bola dnes aj behat :) tiez sa snazim chodit co najviac :) ale stane sa mi,ze niekedy den vynecham,ked mam toho v skole vela :))

Tucnucka

Myslim si,ze v soobtu budes urcite vazit menej :-)
Len nezabudni na obed k salatu jest nejaku vyvazenu potravinu.Len salat sam o sebe ma velmi nizku energeticku hodnotu a je samozrejme,ze zhodis,ale ked si po mesiaci k salatu das masko atd.budes priberat.Stravuj sa tak,aby si sa tak mohla stravovat stale.Neber to ako dietu,ale ako zmenu zivotneho stylu.
Ja neviem co si mam dnes urobit na obed,zeleninove rizoto som mala za poslednych 5 dni 2x,takze dnes uz nie.
Nemate typ na dobry obed?

cvrk

tucnucka:
stravujem sa len 3krat denne,viac uz akosi nevladzem... :-)
dakujem ... ja teraz behavam od soboty kazdy den,a zatial to ide celkom dobre. Dnes to bude trosku horsie,som doma zo skoly lebo som chora,tak neviem ci si pojdem zabehat...no som zvedava ked sa postavim na vahu v sobotu ci bude vidiet nejaky ten vysledok .... drzím vam vsetkým palce !!!!

zidulka

Nadvahy sa treba zbaviť, lebo človeka len obmedzuje. Ja to viem, ale mne pomohla stranka -odkaz odstránený- alebo -odkaz odstránený- pozri si ich. Stojí to za to. Katka

Tucnucka

cvrk : zuvacky mozes nie je to tolko kalorii aby si od nich pribrala :-)Ale skor nejake menej sladke ako tie farebne sladke gulicky a pod.
Stravujes sa len 3x denne?
Ja by som k Tvojmu salatu na obed pridala kuracie masko alebo zemiaky.
Poobede si urcite nieco daj aspon zeleninovy salat alebo musli tycinky alebo prazenicu,vajicko natvrdo a zeleninu a pod.
Ja som si dnes bola zabehat,celkom mi to islo,tak som aj rada.
A po behu som si nakrajala 2 paradajky,mnam.
Dnes som niekde citala,ze k peknemu telu sa treba prejest.Myslim si,ze je to pravda.Hladovky,diety to su same jojo efekty,no pravidelnou vyvazenou stravou sa neda nic pokazit.
paja13 : dlho si sa neozvala,ako sa Ti dari?

cvrk

tucnucka:
ano skoncila sem s tou dietou,dala som si od vas povedat.Za co Vám dakujem....
Na ranajky som mala vlocky s mliekom.Na desiatu musli tycinku.Obed zeleninovy salat.Zatial sa dari...ano odvazim sa,budem sa vazit raz tyzdenne myslim ze to staci ... pocujte chcem sa spytat ci zuvacky skodia popri diete:lebo jedny mi hovoria ze sa snimi tlstne a druhy ze nie. A tak neviem komu verit,lebo ja vyzujem denne aj dva baliky .... :-)

paja13

baby ste niektora z ruzinova,alebo okolia? potrebujem partacku na beh,fitko,posilku,alebo nieco proste :D :D :D hm???:P piste!!!

Tucnucka

Endiska nic v zlom,ale oproti mne a cvrk si stihla ako prutik.
Ja mam rovnaku vysku a zhodit na 57kg si neviem predstavit.Mam pocit,ze by som vyzerala velmi vychudnuto.
Ved Ty sa v jedle neobmedzuje len cvic a mas to vybavene a ja som si myslela,ze napises,ze mas aspon 70kg a Ty si taka chuducka :-)
Ja budem stastna ked zhodim na 65kg.Vcera mi mamka vravela,ze sa na mna nedalo pozerat ako mi boli vsetky rifle tesne,pod trickom sa rysovali poriadne faldiky na bruchu, a to nehovorim ked som si sadla a faldiky sa pekne poskladali na seba FUUUUUUUUUJ :-(
V nedelu mame velku rodinu oslavu,tak dufam,ze som dala dole od zaciatku cvicenia a zdraveho stravovania 3kg.Momentalne mam svoje dni,takze sa citim taka nafuknuta.Neviem posudit ci som nieco zhodila od posledneho vazenia.
Cvrk : ako sa Ti dari?Odvazis sa aj Ty v piatok alebo v sobotu rano?Ako sa stravujes?Dufam,ze si s tou mliecnou dietou skoncila,naozaj je tam zaruceny jojo efekt.Radsej chudnut 1kg tyzdenne ako 3kg za tyzden, a potom to za dalsi mesiac pribrat naspat + nejake kg naviac.