Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

cvrk

tucnucká: teraz sem zacala s mliecnou dietou a vyzera to dost zaujimavo ....
1.deň
5-krat po 1/4l mlieko a nic insie
2.deň:
termix,tvaroh,biele mäso,zeleninu a 2vajícka s cajom
3deň:
ovocie,zelenina,tvaroh,mlieko,varene mäso
secko po styroch az troch hodinach podla teho ako rano vstavam .... ak budete chceit poslem to na celych 13dní...

paja13

vobec neviem kolko to ma....:/ mozno 250m...?fakt netusim...ale nie velke...klasicky skolsky dvor...chodievam do ruzinova...poznas?:) odkial si?mohli by sme ist dakedy spolu:) dnes som dala len 5koleciek.:( Strasne ma bolia nohy...som bola vcera jazdit na konoch a mam svalovicu :D

Tucnucka

Ale ja som sa tak stravovala aj predtym,len som okrem toho pojedla 2 cokolady denne,vecer okolo 22:00 puding,chipsy,chrumky.
Mne taketo stravovanie uplne vyhovuje alebo si dam na ranajky celozrnny chlieb s paradajkou a uhorkou + mozarella.
Ja cvicim kazdy den,no asi si zajtra pojdem aj zabehat.
paja13 : podla mna mas dobru vahu 60,5 ach to ja asi nikdy nebudem mat.Myslim si,ze na 57-58kg Ti uplne staci zhodit.A behanim to pojde rychlo dole.Kam chodis behat tie kolecka?Kolko metrov ma jedno kolecko?

paja13

ja meriam 160cm a vazim 60,5kg... a chcem to dat aspon na 56 :D do leta...a cez leto dalsie 2...a budem happy :D podla mna je hlupost jest len hentak...:/ lebo potom sa strasne rychlo dostanete tam,kde ste boli...jedze normlane len vela behajte...ja uz nebeham 15 koleciek denne,ale 17 :) je to fuska :D idem zomret kazdy den :D ale treba treba :P

Tucnucka

cvrk: nie je to az take otrasne.Myslim si,ze Tebe pojdu kg rychlejsie dole ako mne.
Momentalne neviem kolko vazim a ani sa nevazim,az v piatok,tak dufam,ze budem mat 71kg alebo aj menej.
Ako sa stravujes?
Ja mam zajtra rano na ranajky jogurt,na desiatu jablko,na obed asi nejake zeleninove rizoto alebo cestovinovy salat a na olovrant mam 2 paradajky a 2 platky syra.
Samozrejme ako kazdy den aj zajtra hodina cvicenia.
Mohli by ste aj Vy pisat ako sa cez den stravujete a ci cvicite?

Tucnucka

cvrk a paja13 je super,ze ste sa pridali.Kolko meriate a vazite?Ja sa odvazim az buduci piatok.
A musli tycinky?Ja sa skor pozeram na zlozenie a kaloricke hodnoty,kupujem si bio musli tycinky - ovocne,alebo aj s orieskami,kuskami cokolady.Ale jedavam ich max.2-3x tyzdenne.
Ja dufam,ze sa dostanem na vahu 65kg,lebo uz ma moja postava a faldiky stvu.Dokonca sa hanbim aj pred priatelom v plavkach,a preto s nim ani nechodim do wellness,na kupaliska ...
Dufam baby,ze sa nam to podari a budeme so sebou spokojne.

zuzic

a neda sa niekam schovat alebo tak aby si nemala na dosah? alebo zacat mozog zatazovat strasne inou cinnostou...hm neviem..kolko merias?