Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

milii

tucnucka, ahoj, tiez mas moju podporu ti poviem, ze sa skvele drzis. Ja tiez potrebujem schudnut tak okolo 5kg, som si povedala od pondelka ze tiez vsetko dodrzim, ale dnes som zhresila, otec pozval celu rodinu na veceru a som sa napapala viac a bolo tam aj vyprazene.
Ja dufam, ze sa mi to raz podari, tiez chcem normalne jest zdravo. V cviceni nemam problem, ale v ta strava mi robi problemy :(

zuzic

maly hroch ja mam presne to iste..co mam navari musim zjest, od jedneho casu stale kontroluje aj mnozstvo co zjem jednoducho vsetko jak v ustave:( takto sa naozaj neda normalne chudnut:(

Maly_Hroch

Tucnucka.... nechápem ako to robíte ??.=( som dosť sebavedomá a ked si poviem že držím diétu tak to dodržím ..=( lenže výsledok neprichádza ..=( najhoršie je natom to že nemôžem deliť stravu ako vy ..=( čo mama navarí to musím ziesť =( mám podla mna hroznú nadváhu ..=( chcem schudnúť ale nedarí s ami to ..=( prosím dajakú radu ..=(

Franzi

Ahojte! Mam 172cm a 61kg moj ciel je 58, viem, ze to nie je moc, ale jednoducho neviem ako nato. Preto sa chcem k Vam pridat.

paja13

Ahojky :) Ja som na tom podobne...:)) Od soboty sa stravujem zdravo,kazdy den beham a cvicim.:)) Podporujem ta...:) A drzim palce...;)

schudnut:)

Ahoooj ja sice nemam moc nadvahu ale tiez chcem schudnut... Uz som tu niekde pisala. 62/171 . Niekedy je to 61 niekedy 62 ako kedy.... Moj ciel :54-55 .