Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s obličkami

Príspevok v téme: Problem s obličkami
janka.

Chcem sa opýtať. Mám 21 rokov a som diabetička.Posledný mesiac mám problemy s močom. Nie len že neskutočne zapácha,ale pri poslednej kontrole mi vyšli dosť zle výsledky. V moči som mala pozitívne asi všetko, cukor, ketolatky, bielkoviny, bilirubin, urobilinogen, krv... jednoducho skoro všetko.V pondelok mám isť na sono obličiek. Stretli ste sa s tým už niekto? Hrozne som sa zlakla. vedeli by ste mi poradiť z čoho to može byť,či to suvisi s obličkami popripade čo by mi na to pomohlo? Ďakujem za odpovede.

Maťušš

Dobrý deň,mám strašne bolesti v krížoch ,keď som bola u doktorky ukazala som jej na akom mieste ona hneď povedala obličky..Dala mi nejaké lieky,ale iba od bolesti 2 mesiace som bola uplne zdrava..už je to treti den nemožem ani sediet,ležím v uplných krčoch ..vobec neviem čo mam robit :/

oblocky

...zo zaciatku je to normalne ze budes stale na zachode ale casom sa to ustali.../tiez som to tak mala a teraz je to uz v pohode/

poliglotta

aj ked mam vyledky mocu dobre ,a spim prikryty zobudim sa na chladne oblicky.aj pocas dna sa mi to stava ,som dostatocne obleceny,ale ladviny mam studene..je to piesok,alebo kamene...?jediny zly vysledok z testov ladvin bol husty moc....doktorka mi poradila pit viacej vody,ale ked pijem viacej vody hned som na zachode a castejsie mocim

dakujem za radu

llek

Maciatko, tu na fore ti nikto nepomoze a ani to od nikoho necakaj. Otec sa musi rozhodnut a nemalo by mu to trvat dlho. Jedine co moze pre seba urobit je to, aby isiel k lekarovi, spravia sa odbery a zisti sa pricina opuchov. Zlyhanie obliciek je len jedna z moznych pricin. Ak vas ma rad (nie len seba) tak sa rozhodne pre toho lekara. Ak strka hlavu do piesku a odmieta ist k lekarovi (zo strachu o seba), tak ak su to zhlyhane oblicky alebo zlyhavajuce srdce a neriesi sa to, tak sa hocikedy nemusi zobudit.

Dobrarada

Obličky sú vážna vec. Nehodno sa s nimi zahrávať treba si ich maximálne šetriť ako strava a hlavne nachladnutia.Pomôže Vám len liečivá zdravá voda od Dr.J.K., vyleči alebo aspoň upraví organizmus do prijateľného stavu.Dôležitá je aj strava!Poradiť sa s dobrými lekármi na životosprávu.Nečakať zajtra bude neskoro!

janka.

vevericka ja maj aj dlodoby aj kratkodoby aj rapid aj basal..picham 5x denne... no mal by to vysvetliť,ale jedine čo mi povedal,že sa to musi vyšetriť nič viac... a da sa to poškodenie tych obličiek nejak zastaviť??... ako som moc mlada na to,aby som mala chore obličky...

ada33312

veverka,a iný čo majú problémy s obličkami.Mali by ste byt sledovaný v nefrologickej ambulancii,nefrolog vám bude pravidelne robit odbery krvi aj moču a poučí vás o diete...pri ochorení obličiek je velmi doležitá,obmadziť príjem bielkovín!!!
Zlyhávanie obličiek je velmi vážna diagnóza,telo sa prevodnuje a odpadové látky sa nevylučujú močom z tela von a hromadia sa v tele,človek následne umiera na prevodnenie!!!ale dá sa to liečiť!!!Dialýzou.

vevericka

janka..diabetici su bohuzial nachylnejsi na nefropatie vdaka ketolatkam a glukoze zvysenej..tvoj lekar by ti to mal vysvetlit a povedat ako postupovat..ako mas nastaveny inzulin??mas kratkodoby dlhodoby??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s obličkami - Fórum - ZDRAVIE.sk