ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

nexus

.. nie , zeby som mal nieco proti dievkam, ale jednu uz mam...takzze chcel by som nieco z ineho sudka skusit...dievku nepotesi elektricky vlacik, alebo auticko na dialkove ovladanie, ci merkur..a ked nechces vychovat travestitu, tak to netreba radsej skusat...ja som auticko au kupil, ale mal som z neho asi jediny radost...
no a chcel by som niekomu spravit taku radost, ako mne spravil elektricky vlacik z NDR...

mate59

nie je to tak dávno, o Dr.Jonášovi dávali na Markíze myslím v Reflexe reportáž, je to starší pán,skús pogoogliť.On tú metódu vysvetľoval.

llek

Ludia, rozum do hrsti a trochu logickeho myslenia. Su dve moznosti, ze vajicko oplodni spermia XX alebo XY a to je proces cisto nahodny, ak sa opolodnenie kona prirodzenou cestou. Nastastie toto ma v rukach priroda a clovek to nemoze ovplyvnit (teraz nehovorim o umelycg oplodneniach.

smolko1111

no..dobry nazov temy... :D
Ja si osobne myslim,ze ziadny saman ti nevypocita, co sa ti ma kedy narodit. Ked sa Boh rozhodne,ze to bude chlapec-tak bude, aj ked ti niekto povie, ze to bude dievca. Nechaj to jednoducho plynut samovolne a tes sa z kazdeho dietata. Uvidis, mozno sa ti raz narodi ten vysnivany chlapec. Prajem Ti to!

nexus

jajka presne to som mal na mysli, teda tak som to pocul...ten jonas to vraj podla nejakych udajov vyrata...datum narodenia, tie vase cykly a podobne a ze mu to vychadzalo.. ktovie , ciest zije , bol to uz nejaky strusik...

jajka001_

ja som zas kdesi citala, ze sa to vdaka tomu, ze si vyberies v ktorej časti cyklu zenu oplodníš - podla hustoty hlienu - lebo ževraj spermie jedného pohlavia su rychlejsie a druhe zas vytrvalejsie

lost

zaujimave veci :)

lenze... ked sa nad tym clovek zamysli, bude to potom "realny" clovek, ked to dieta tak strasne zmenime, tj aj pohlavie (a ine ako oci usi nos :D)

co ak sa z neho stane potom "zena v muzskom tele" alebo opacne ? :D

osobne by som tiez chcel mat chlapca :D

ale trosku by som sa asi bal to velmi ovplyvnovat :)
i ked take "taktiky" ako jedlo, hviezdy a ine ani nie, to je asi aj OK :)
-ktovie ci to nieco zmeni...

ale geneticky, noo to uz uz ruska ruleta podla mna :D