Krv z nosa

Príspevok v téme: Krv z nosa
Johny470

Mám problém s krvácaním nosu. Tento problém mám už takmer od detstva. Občas mi tečie krv z nosa. No občas myslím tak, že niekedy raz za týždeň a niekedy raz za dva mesiace. Niekedy je to spôsobené špáraním v nose ale prevláda skôr to, že začne samo. Už keď sa mi od zimy nepustilo myslel som si že to skončilo ale mýlil som sa. Asi pred troma dňami sa mi pustila krv zase a odvtedy sa mi každý deň. Je nutné ísť k doktorovi? Neni to len nejaká bežná náchylnosť k niečomu? Ešte ma tak napadlo že pred troma dňami keď sa mi to pustilo prvý krát po dlhej dobe som zjedol B-Komplex Forte. Nemôže o byť spôsobené nejakými jeho vedľajšími účinkami? Mám 14 rokov.

zuzic

janecka nic to nie je:DDD ale nie mna to len tak napadlo...podla mna sa nestresuj par mesiacov s tym zapchatym nosom vydrzis:DD

jancecka

ja si ale nič do nosa nedávam, ale akože moc ma to nestresuje, žiadne bolesti nemám, ani sa mi krv nespúšťa, len náhodou som sa spýtala, možno niekto presne bude vedieť že to nič nie je :D

jancecka

ja teraz ako tehotná mám v kuse zapchatý nos, každé ráno ako sa vysniakam, tak mám krvné suché zrazeninky na vreckovke, nikdy pred tým som to nemávala

zuzic

kamaratovi sa pusta krv skoro kazdy tyzden alebo aj castejsie, zevraj ma slabe cievky v nose aj mu platali ale nepomohlo...mne krvacalo casto ked som bola mala ale vyrastla som z toho. chod za lekarom a uvidis z coho to je, za to nic nedas.
PS: mozno si skus prestat sparat v nose:P