Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
misshel

zdravim vas :) mam taku otazocku, mam 21 rokov a buduci tyzden sa idem dat tetovat na zapastie. ide o to, ako to povedat rodicom hlavne mame :D na vikendy chodim domov takze by to videli a neviem ci je dobre to povedat vopred alebo uz potom ked to budem mat. ocino bude viac menej v pohode, on sam ma tetovanie aj starsi brat ale na chrbte takze tam to tak nevidno, mame sa to najprv nepacilo ale co uz mala robit ked to tam mal...ale to obhajuje ze on je chlapec a ja dievca :/ a viem ze ked to poviem dopredu tak uz od teraz bude na mna hucat ci som normalna a pod...alebo som rozmyslala ze to poviem ocovi aby aspon on vedel...riesil vobec niekto nieco take ? :D dakujem

potetovanyJa

ako aj ja mam tetovania 3,ale len na chrbte,lytku a na druhom lytku len take male,jedna veta.ale nikdy by som si nedal tetovanie na zapastie,pretoze ak budes mat nejaku robotu v kancelarii,vies,blbo to vyzera,elegantna zena s tetovanim na zapasti.ja studujem za pravnika a preto mam tetovania na miestach kde bude kosela a nohavice a nebude to vidno..neboj,mama to rozdycha,das jej jeden lexaurin jak som ja dal svojej :D ale ja som jej ho dal trikrat za jeden rok :D drzim palxce

Luciffer

Ahojte baby...
Ja mám tetovanie už asi rok a chystám sa na ďalšie... bo človek keď raz začne tak už neskončí pri jednom... :-)

Damme

mozno budem mat tattoo na ruke za fajn cenu...ale nebude to v salone...ale robi to jeden typek....ja len aby to mal vsetko v sulade s hygienou a podobne.:)

hennu?...nechcem...mne to tetovanie vadit nebude..ale co okolie a rodina.alebo v praci:D

misshel

cawte holky :) no nakoniec idem na to tetovanie teraz az v stredu, lebo mi ma urobit este nejake navrhy aby som si bola tym ista...a co som tak pocula od okolia tak tych 70 eur nie je az tak vela, ked si vezmem aky to bude prepracovany obrazok aj pismo...a pondelok tam idem s kamoskou ktora sa ide tetovat, tak uvidim ako to znasa heh :D...a inak tiez som sa stretla s tym ze vacsine sa to pacilo ked som im ukazala vzor, ale naslo sa par takych co uplne ze nie ci uz na anjela alebo celkovo na tetovanie ze si nemam zohavit tak telo...ale mne je to jedno, pre mna to ma hlbsi vyznam a to je dolezitejsie si myslim :)

za8icka

Tak vies Damme vtej cene mas cas tatera, material, jeho talent ze to co ti spravi nebude ako od 8-rocneho dietata a aj to ze ti to robia v salone kde je hygiena atd. Podla mna to prehnane nie je. Niektori tateri si pytaju aj ovela viac.

A co sa tyka toho tetovania na dobru urcitu...to myslis ako? Ze to chces len na nejaky cas? To potom skus hennu. Lebo co ja viem, tak kedysi sa hovorilo o tetovani na 2-3 roky ci ako, tak to je vraj blbost

Damme

zdravím dámy:)

ja uvazujem o tetovani na predlaktie z vnutornej strany na jednu ruku..este neviem na ktoru...ale chcem tam tie "hieroglify" :D....činske znaky..aspon 3.......
Dá sa to spravit aj na dobu urcitu ze?.akoze kerka ci ako sa to volá.....len na moj vkus....tie ceny za tetovacky su prehnané:)

za8icka

Viki nejde o to co sa babam hodi...ako som vravela tetovanie je na cely zivot preto je cisto tvoja vec co si das vytetovat. Pokial sa ti to paci alebo to pre teba nieco znamena ci to ma nejaky vyznam pre teba tak je to vsetko v poriadku. Co by si robila napriklad s motylom na krku ktoreho by si mala lebo sa to babam hodi ale nepacil by sa ti? Ja sa ludi nepytam ci sa im to paci alebo nie. Pokial sa im paci tak mi to povedia a pokial nie tak tiez. Neznasam ale ked to dookola stale opakuju. Kazdy moze povedat ze sa mu to nepaci, to je ich nazor, ale zase opakovat zo dookola....ked sa nepaci tak nech sa nikto na to nepozera:)

Mne sa tiez strasne pacia tetovania, no maloco by som si ja dala napriklad osobne vytetovat. No a tiez by som si dala tych tetovani viac ale ruky a nohy maju smolu lebo sa bojim ze budem mat problem s pracou. Na brucho sa bojim leo si stale hovorim, co ak sa to tehotenstvom pokazi.No a nemozem dat vsetko zase na chrbat:)

viki123

za8icka dakujem. ide o to, ze ja mam o tetovaniach prestudovane vela a hrozne sa mi pacia. keby mozem, som potetovana cela :D Mam na krizoch vytetovaneho leoparda a vraj sa to babam nehodi... ????
ja ich kaslem. to tetko je moje, je pre mna. Nikomu som ho ani neukazovala, len jasne, ze ked sa zohnes, je vidiet... Len sa blbo citim, ked sa spytam dotycnej osoby, ci sa mu to paci a odpoved je.....ved ked sa to paci tebe...... ????

za8icka

No 70 eur nie je vela ked som si to prepocitala na nase. To mas myslim ze este dobru cenu.
No ako hovori Viki, mala by si si to dobre premysliet lebo tetovanie nie je ako pearcing, ze ta omrzi a das si ho dole. Tetovanie mas na cely zivot, pokial si ho samozrejme nedas odstranit a odstranenie moze stat aj okolo 400 eur zalezi ake je velke,akym sposobom robene atd. No a samozrejme nie je to bezbolestne vraj a velke tetovania sa nedaju az tak odstranit ako male. Takze ak mas pochybnosti tak si to poriadne premysli, popripade prekonzultuj to s taterom nech ti poradi kde by bololepsie atd.

Viki dolezite je aby sa tetovanie pacilo tebe. Nepozeraj na to ci sa paci ostatnym alebo ci na teba divne nepozeraju. Je to tvoje telo, tvoje tetovanie, ty ho nosis. Samozrejme potesi ked ti niekto povie ze je pekne, ale zase nic si z toho nerom ak sa niekomu nepaci. Kazdemu sa predsa paci nieco ine. A hlavne aby si ty bola spokojna. Ostatni ta v tomto pripade nemusia zaujimat.

viki123

misshel mala by si si riadne rozmysliet co a kde to chces....Ja by som si dala tiez nieco ine, keby som sa tak neponahlala....
ide o to, ze mne sa moje tetko paci, len ostatny su divny.....