Injekcia na vyvolanie menstruacie

siade

ajpky ja mám problém.... cem mať krámy ale dáko mj njedu nie je v tom ziadny problem alee idem na kňdovolenku a nerqada by osm tam maa neviete dáke triky myslim také ako napriklad cervene vino .. a take? dakujem:) ajojjte

neva

nana V -
0/ Koľko máš rokov ???
1/ nespravil sa - a už si myslíš, že si tehotná?????
2/ prečo nepoužívaš ochranu, ak hneď myslíš na tehotenstvo a potrat????
3/ žiadna injekcia na "krámy" Ti potrat nevyvolá. Taká injekcia sa na Slovensku nepodáva.

nanaV

môžem sa spytať ja ked som spala s chalanom ale nespravil sa do mna a nemali sme ochranu a teraz neviem ta injekcia na kramy vyvola potrat?

akinom007

moja skusenost: raz som bola na tej injekcii dostala som na 11-ty den , bolesti som mala take ako vzdy strasne silne.

neva

lisss - ak je žena už tehotná a pichnú jej agolutín injekciu, tak jej len posilnia tehotenstvo. Bábätku to len prospeje a menzes celkom určite nedostane.

katu5ik

mne povedali ze do dvoch týždnov dostanem, prišli za desať dni a v ten deň som použila prvu tabletku noveho blistra atk.. ja som totiž predtým antiku vysadila kvoli operacii, menzes hned po vysadeni prisiel a potom nie a nie ho dostat... to bol aj strach z tehotenstva:D. ae nastastie v pohode.. že to je bežne po vysadení antiky...

lisss

pocula som ze sa pouzivaju ked je zena tehotna a dieta nechce mat,ze sa da v prvom mesiaci dostat injekcia a dostane mestruaciu,ako to je?

danielita

ahojte..prosím vás kolko tá vyvolavacia injekcia stojí? a neviete či sa môže použiť na vyvolanie menštruácie nie preto lebo mešká ale proste preto lebo ju nechcem mať ked budem v určitom termine preč?

julinka

Ahojte,mne to meska uz druhy mesiac a tehotna niesom,bola som s tym aj u gynekologa.Ten mi dal nejake tabletky volaju sa duphaston.CHcela by som sa opytat ako sa vola ta injekcia....dakujem