Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvládate PMS

Príspevok v téme: Ako zvládate PMS
letnička

mne sa zdá že každý mesiac je to horšie najmä po psychickej stránke. Keby šlo len o mierne zmeny nálady tak to nechám tak, ale včera už od rána som plakala pri najmenšej príležitosti. Prišla som domov z práce, navarila a partner ma tak vytočil že mi normálne preplo!!! dostala som taký hysterický záchvat že susedia budú mať o čom hovoriť ešte mesiac. Ziapala som že sa zabijem nech mám od všetkých pokoj a plakala tak že som nemohla ani dýchať. ja si uvedomujem že to bola strašná scéna a je mi to aj ľúto. možno je to tým že mám toho v poslednom období viac ako unášam (nezhody v rodine a tak.) no a v tomto období to vyvrcholilo. prosím napíšte mi máte aj vy také zmeny nálad pred menzesom? ako sa vám ich darí krotiť. lebo ja som vtedy úplne nevypočitateľný schizofrenik.

Jane_3sto18

Hahah, moja psychologička si myslela, ž depresie, ktoré ma atakujú mávam len pred menzesom, ale potom sme prišli na to, že to vôbec spolu nesúvisí, mňa táto vytekajúca krv vôbec nijak nestresuje, len sa mi vyhodí sem-tam pupák no a začnem sa ešte viac nenávidieť, lebo byť ženou je to najhoršie, čo sa mi v živote mohlo stať.
Asi začnem používať svoju novú identitu, ktorú mám vymyslenú už vyše roka -_-

[zruseny22]

Baby, neviem, ci mi je tak mizerne z toho, ze mam PMS, alebo sa mi zhorsil psych. stav. K tomu zasa myslienky ublizit si:( Neviem co uz robit. Keby som bola sama doma, tak si dam tbl.na spanie a radsej sa prespala... Placlivost, bezmoc, nervozita.. hlava ma boli.. depresia.. nechut zit.. neviem co uz robit:(

[zruseny22]

Baby, neviem, ci mi je tak mizerne z toho, ze mam PMS, alebo sa mi zhorsil psych. stav. K tomu zasa myslienky ublizit si:( Neviem co uz robit. Keby som bola sama doma, tak si dam tbl.na spanie a radsej sa prespala... Placlivost, bezmoc, nervozita.. hlava ma boli.. depresia.. nechut zit.. neviem co uz robit:(

Magy

my sme ako deti mali v kumbale zapratane kadejakym haraburdim (otec bol nadseny zberatel zbytocnosti v style - nic sa nesmie vyhodit, lebo sa to raz zide! RAZ! :DDD. a tak sme si s bratom to tam trosku preorganizovali a bol tam jeden veeelky kos so starymi dekami. vies ako fajne sa nam tam sedelo? ;)
walkman na usi, tma, ticho...
raj na zemi :D

[zruseny22]

Meretseger, tiež mám HPO, ale vo všetkom čo sa tam píše sa "nenachádzam", že to na 100% všetko nesedí.
Majte sa, babky.

Meretseger

Magy, no ja by som rada, aspoň by som riadne pokročila s románom :D Dík za tip :D
kasandra: bacikova.blog.sme.sk Tu to máš veľmi fajn objasnené.

Magy

Meretseger - vsak ak si ten kumbal zariadis pohodlne, tak preco nie aj cely den? este tam budes travit cas velmi rada... :DDD
HPO - Hranicna Porucha Osobnosti

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvládate PMS - Fórum - ZDRAVIE.sk