Ako zvládate PMS

Príspevok v téme: Ako zvládate PMS
letnička

mne sa zdá že každý mesiac je to horšie najmä po psychickej stránke. Keby šlo len o mierne zmeny nálady tak to nechám tak, ale včera už od rána som plakala pri najmenšej príležitosti. Prišla som domov z práce, navarila a partner ma tak vytočil že mi normálne preplo!!! dostala som taký hysterický záchvat že susedia budú mať o čom hovoriť ešte mesiac. Ziapala som že sa zabijem nech mám od všetkých pokoj a plakala tak že som nemohla ani dýchať. ja si uvedomujem že to bola strašná scéna a je mi to aj ľúto. možno je to tým že mám toho v poslednom období viac ako unášam (nezhody v rodine a tak.) no a v tomto období to vyvrcholilo. prosím napíšte mi máte aj vy také zmeny nálad pred menzesom? ako sa vám ich darí krotiť. lebo ja som vtedy úplne nevypočitateľný schizofrenik.

miccie

tiež mám teraz pred menštruáciou a revem pre každú kravinu.. včera ma trochu priateľ podpichoval, samozrejme zo srandy, vždy som tie jeho vtípky brala v pohode, veď som človek za každú srandu a včera ma to neskutočne rozplakalo, že som asi hodinu v posteli plakala.. také záchvaty som ešte našťastie nemala, ale viem to pochopiť, proste to v sebe treba vedieť nejako spracovať a vyplakať sa radšej niekde osamote..

[zruseny22]

RNG, prosím ťa, a kde to kúpim? Bežne aj v lekárni? Ja sa dnes cítim fakt už tak mizerne, že som si dala 2x 0,5mg Neurolu, ale ani to nepomohlo. A teraz musím ísť ešte k tomu preč... medzi ľudí... ďakujem veľmi za odpoveď, potom si prečítam.

[zruseny22]

Ja mám tento istý problém:( A tiež si s tým neviem rady:( Aj teraz mi mešká menzes- zatiaľ len týždeň, ale som už tak strašne nervózna, podráždená, náladová, nevrlá, nepríjemná, že neviem vydržať už ani sama so sebou:(

kukikuk

poznám to, tiez vtedy placem aj pri reklame na jogurty. Ale hystericky zachvat som chvalabohu nemala. Snazim sa vtedy ovladat kym sa da, ked som doma, tak mazelovi rovno poviem, ze som nervozna, nech sa ku mne neozyva. To sa mi velmi osvedcilo. Snazim sa plakat, ked som sama. Najhoršie je rozrevat sa pred sefom alebo kolegami. Ja to viem na ten moment udrzat, potom idem na WCko a tam sa vyplacem.

miki64

Tieto prehnané reakcie spôsobuje nedostatok,alebo rozkolísanosť hormónov.
Najlepšie je pomôcť si niektorým z prírodných,rastlinných prípravkov na bázi angeliky lekárskej.