Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa osamostatnit zo 600 euro?

Príspevok v téme: ako sa osamostatnit zo 600 euro?
slovanPrehra

ahoj rad by som sa osamostatnil ale neviem ci mi moj plat na to bude stacit ta sa vyzit zo 600 euro mesacne? ved je to totalna almuzna..

ja pocitam 300 podnajom s energiamy
300 strava
80benzin
50 prostriedky do domacnosti

100 bokom ved treba aj obcas von ist uzit si opravit nieco na aute poistky dovolenka..

ratam to zle? kolko davate na stravu 1 osoba a kolko tak na zubna pasta pranie a tak?

jedlo mozem len drahsie (asi celiakia) ziadne rozky na veceru...

jaankaaaaaaa

priatela mam, ale nieje bohaty velmi :P ale to sa nam fakt asi oplati ist prenajat si len jednu izbu vo vacsom byte

beskyd

to akoze v KE su ceny tych ubytovni tak diametralne odlisne ako v BB? ak v BB je za 100, v KE musis najst za 150 podla mna...:) potom si najdes dakeho kesateho šraca a z ubytovne pojdes prec, sak tak sa to robi predsa:)

jaankaaaaaaa

krajsie mesto na slovensku ako KE neexistuje :)
a v BB je menej pracovnych ponuk.. v KE je to velka bieda, tak v inych mestach si to uz fakt neviem predstavit (ak neberiem do uvahy BA)

jaankaaaaaaa

ale zas neviem ci je vyhoda platit 100e za ubytovnu kde nema clovek nic v podstate len jednu postel.. sprchy, wcka su spolocne.. ako platit 100e rodicom a byvat u nich, ale zase to obmedzovanie od rodicov atd. to sa mozno skor oplati prenajat si izbu vo vacsom byte s inymi spolubyvajucimi

beskyd

to uz neviem, KE nepoznam ani podmienky tam, bol som tam asi 2 hodiny za cely zivot.. ale sak chod do BB, ta je aj tak krajsia ako KE:)

lost

vlastna izba - ubytovna za 100e mesacne znie ako good deal..

ono zo zaciatku je velmi rozumne ked sa clovek velmi uskromni (da sa povedat, ze "aj pod psa") lebo usetri a neskor si dovoli nieco normalnejsie..

beskyd

hej,sak vsetky ste anorekticky, to je znama vec:) a k tej ubytovni uvadzam ze to nie je reklama, ani tam nefigurujem ako spolocnik ani nic podobne, keby sa niekto chcel hrat na chytreho a oznamovat to adminovi:) je to s dobrym umyslom, aj ja som takto zamyslal po skole zacat svojho casu, podla mna clekom pohoda ked je clovek v peknom prostredi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa osamostatnit zo 600 euro? - Fórum - ZDRAVIE.sk