Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prihlasky na VS

dobra vila

0lejla, ale to si fakt nevies cez google pozriet normalne stranky nejakych skol??? Ved ty musis vediet, co ta zaujima a co chces studovat. A Bc.titul mas? Lebo iba na Mgr./Ing. sa daju este podat... Cize uz iba na druhy stupen, a to co ja viem... napriklad do Nitry na UKF, na UK do BA, a tusim aj na polnohospodarsku do Nitry, UMB BB tiez tusim...co ja viem, co este...

0lejla

aha..dik, len som sa o tom dopocula..a rodina ma nuti silou mocou aby som si dala prihlasku zo skoly som uz 3 roky

hassy

0lejla- no to mas velmi skreslenu predstavu o skole ak si myslis ze sa da prestupit... da sa prestupit, a aj to nie vzdy len vramsi svoho studijneho programu, tj. napriklad ked zacnes studovat odbor prekladtalestvo nemcina-anglictina a zistis ze ti ta nemcina nejde, po dohode s rektorom skoly ta moze (ale nemusi) preradit na podobny odbor, teda na jednoodborovu anglictinu, reptoze tam uz mas zaklad. ale napriklad na iny program, trebars etika, historia, matemariky, fyzika ta uz neprelozia, aj keby si bola matematiky genius...tak to proste chodi....

mala som kamosku, ktora studovala v brne francuzstinu prekladatelstvo. pocas roku sa u nich v roidne stalo nestastie, a tak chcela prestupit domov do presova, na ten isty odbor. rektor jej to neschvalil, aj ked su to takmer totozne studijne odbory, a dokonca v brne toho mala este viac....takze na to sa ty nespoliehaj ze sa da prestupit ;)

0lejla

do konca aprila sa este daju ?je mi jedno, aka skola, ved sa sa potom prestupit, dakujem velmi , tym zbehlym, co ovladaju datumy

datelinka

hraskulca, ty si vyber najskôr školu podľa tvojho záujmu, a pozri na web stránku fakulty. všade máš uvedené termíny podávania prihlášok, zaplatenia správneho poplatku, výberových konaní.
však predsa nepôjdeš na techniku, ak sa zaujímaš o históriu alebo filozofiu, prípadne naopak, len preto, že tam je ešte neuzatvorené podávanie prihlášok.
prihlášku môžeš podať aj elektronicky, takže stále je čas do konca mesiaca. sadni k netu a hľadaj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.