Trpnutie noh

Príspevok v téme: Trpnutie noh
L..Lu

Ahojte:) v poslednom čase pri behaní alebo pri rychlej chodzi mi začinaju trpnuť nohy...ale nie je to take obyčajne...strašne to boli, a vobec si moje nohy necitim:( dokonca až padám z noh:( a potom keď to povolí ma hrozne bolia členky:(...cca pred rokom som chodila pravidelne na injekcie pendepo,alebo tak niejak sa to volá...a tie mi picahali do nohy,kvoli slabej imnute..a asi aj odvtedy to pocitujem...neviete čo to može byť?:(ďakujem za rady:)

L..Lu

myslíš,že ma moje zdravie nzaujima? teda dakujem potom..neviewm ako sa mám vyhybať,kedže žijem na vidieku a mám alergiu na peľ,prah,a pod. a to je toho hojne..stačí mi prejsť len do obchodu a už...tak ako sa mám tomu vyhnuť?

clovek2

Jee niekto sizaregistroval moje meno. Ok, ked boj tak boj.

jajkafr: Keby Lulu zareagovala, tak by som jej napísal ako sa ma vyhnut alergii. Na kopa mojich otazok nereagovala. zrejme ju to nezaujima, alebo ma pocit ze uz vsetko vie. Ja nemam cas pisat vsetko, reagujem len na otazky. Teda aj tak som tu toho sam popisal, a dost ma to unavuje pomahat ludom ktory nepotrebuju pomoc.

Alergii sa da vyhnuttak ze sa vyhne alergenom. Alergie sa da liecit odstranenim priciny ktora ju vyvolala. Obvykle su to uz mnou asi 5-krat spominane jedy.

Co take sa este nesmie vysadit? prezrad. Haha

jajkafr

človek
povedz mi ako vyliečiš príčinu astmy... astmu nevyvoláva baktéria alebo vírus, na ktoré by si použil antibiotiká alebo antivirotiká, astma vzniká na neznámom princípe pôsobením alergénov a to sa odstrániť nedá takže astmu vyliečiť nemôžeš a čo sa týka ischemickej choroby srdca tak je poškodenie a oslabenie srdcového svalu, ktorý nestíha prečerpávať krv a posielať ju okysličenú ďalej do organizmu tak teraz lieč príčinu... najprv si naštuduj anatómiu a fyziológiu, patológiu, interné lekárstvo a ešte mnoho kníh a potom tu raď o veciach o ktorých teraz nemáš ani šajnu

človek

Ešte jedna rada: Zober svoje zdravie do svojich rúk. Niečo si o tom naštuduj. Máme internet, je to skvelá vec. Ku lekárom už nechoď. Ublížili ti a dúfam že im už neverí. Páči sa mi jeden citát: "Jediná vec z ktorej by sa mali ľudia vyliečiť je dôvera k lekárom." Ale pozor, aj na internete je kopa medicínskej propagandy, teda klamstiev.

L..Lu

ďakujem:) samozrejme nebehám keď ma to boli,ani na telesnej...dlho som vobec nebehala,len včera som musela na autobus zo školy:D a teda samozrejme kým som došla na azstavku som skoro odpadla,vobec som si necitila moje nohy...tak sa tešim,už ide leto,už bude len lepšie snáď:)

jajkafr

človek
ako môžeš radiť niekomu koho vôbec nepoznáš, aby prestal brať lieky, ktoré mu predpísal lekár. Nevieš komu to píšeš, aké má ochorenia, aké lieky berie. Niektoré lieky sa nemôžu vysadiť len tak lebo sa mi ich nechce brať, alebo lebo mi to niekto povedal, pri niektorých ochoreniach zas naopak nemôžeš byť bez liečby... L..Lu píše, že je alergička aha a je leto vau... vieš si prestaviť čo sa stane keď silný alergik vysadí lieky? Nie? tak asi to, že môže dostať takú silnú alergickú reakciu, že skončí v nemocnici na ARO na kyslíku, prístrojoch a na infúzkach... krásna predstava čo?

človek

Tie amalgámy v zuboch by ma ešte zaujímali. Je to fakt dôležité. Ešte si nevyhrala. Nevieme všetky zdroje jedov.