Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde sa v BA najest ?

Typek817

Skusim aj tie :)

parking neni problem, jazdim len MHD :)

v podstate ide o to, ze ked som naozaj hlady tak radsej dam "mekac" uz len preto aby som mal istotu ze sa najem, ale polohladno skusim hocico :)

ivana45

Jaaaj, aale sak medzi McDonaldom a 4-gramovym blafom naaranzovanym v strede obrovskeho hranateho taniera, ozdobne poliatym 2ml exotickej omacky, to je obrovsky priestor pre chutne aj zaujimave jedlo ...plny internet, napriklad. Skusila by som napr. Galileo na Vazovovej (bonus: obcas sa tam da zaparkovat), Aqua na Fazulovej, Hotel Dukla na Dulovom,..
Aj tak, najlepsie vari moja znama Jana.

Typek817

poznam cloveka co pecie cersve rohliky v uznavanej bagete, nechcite vediet ake "haluze" tam s nimi robia...
ale zastavit sa to neda..

a ze zdravo sa stravovat, velmi tazke pokial si clovek nezabezpeci vlastne zdroje jedal/surovin...

Typek817

Ja tiez, hlavna stanica, a na druhy den mi bolo tak zle jak by som zozral zivych cervov... neverim im :)
to maso nemoze byt kvalitne, nie tak kvalitne ako by mohlo, uz len preto lebo je tam cely den vystavene, nizka cena - teda nedovolia si ho vyhodit, radsej predaju zajtra :)
to iste o bezych restikach, kde ponukaju 100 druhov jedla, logicky - nie je mozne udrzovat vzdy cerstve jedlo, ak ich mam 100 druhov, nebol by po otm adekvatny dopyt a uz vobec nehovorim o logistike a skladovani takych jedal, to su proste supermarketove smejdy, odpad co uz nemaju s nim co robit :)
sice nemam priamy dokaz, ale pocul som privela pribehov ako to tam chodi :(

Typek817

slusne najest, nie vytahovat, a praveze mi to pride take velmi divne pozyvat bezneho kamosa do takej "luxusnej" srandy, ale tak chcem skusit nieco kvalitne, lebo macdonald ma uz nudi a samemu sa mi nechce ist... :)

len som chcel povedat ze na cene nezalezi, a preto nech vidim kazdu moznost, ktora existuje, ono niekedy aj tie lacnejsie maju vyssiu kvalitu ako tie drahe...

ide mi o co najlepsiu a najvyssiu moznu kvalitu samotneho jedla, nech to neni v mikrovlne z mrazaku zohriate :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde sa v BA najest ? - Fórum - ZDRAVIE.sk