Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky epilator??

Príspevok v téme: Aky epilator??
Domiii

Kočky, tak som sa konečne odhodlala, že si nejaký kúpim :D Pozerala som si nejaké na nete, ale je ich kopa a ja ani netuším, ktorý si vybrať. Lacnejší alebo drahší? Lebo čo som počula, tak to na začiatku bolí s každým rovnako...Spolieham sa, že mi niečo poradíte, najlepšie aj link na nejaký konkrétny, nie len značku.

vlaďa777

ja mam tiez Braun. presnu znacku neviem, bo som neni momentalne doma. myslim, ze viac ako tych 60€ sa neoplati dat....

sharon55

ja mam tiez braun,sice uz druhý typ,novsí,ale meni sa len dizajn,vnutro ostava to isté.kup si v takej strednej cenovej relacii,tuto značku,mne sa nepokazil a to ho mam uz 15 rokov a ten novsí asi 3.na začiatku to boli vzdy,pokial si zvyknes.kamaratka si skupila s masazným valcekom,ale ziadna zmena,len v cene.

Karina

No ja mam doma Braun ishop.nay.sk, kupovala som ho uz davnejsie a je celkom v pohode... Stava sa sice, ze nevytrhne chlpok ale ho len odreze, ale tie novsie rady pravdepodobne maju trosku inac dizajnovane tie hlavice a haciky. Takze ja by som odporucila Braun :) Kazdopadne ako sa na tie nove pozeram, tak tam maju plno kravin ako masazne valceky a chladiace pasiky - zbytocne vyhodene peniaze podla mna...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky epilator?? - Fórum - ZDRAVIE.sk