Kozmetika Artistry

melanix

ja mam osobne skusenosti s kozmetikou Artistry, po tom, co mi moja kozna doslova zdevastovala plet...som spoznala tuto kozmetiku a som nesmierne vdacna, ze niekto vymyslela nieco tak dokonale ako je Artistry...kvalita pleti sa mi natolko zmenila, ze to vidi i okolie a myslim, ze to je jasny dokaz o vysledkoch...po akne mi ostali i jazvicky na tvari, ktore sa mi uz po prvej flasticke obnovujuceho peelingu takmer stratili :)
co sa tyka ceny, ak ma niekto problemy s pletou, tak velmi dobre vie, kolko stoja zakroky v dermacentrach :) takze myslim, ze pomer kvalita a cena je adekvatny...a samozrejme nemusite pravidelne navstevovam tieto institucie a o plet sa mozete starat v pohodli vasho domova :)

Džigitka

dobrý deň,
viem, že ste nechceli ohodnotenie od obchodníkov, ale nedalo mi to nevšimnúť si to...mám 19 rokov a som skúsila asi pol roka dozadu a je to kvalita spojená s luxusom..osobne som s pleťou mala vždy problémy a žiadna kozmetika mi dostatočne nevyhovovala. Keď som vyskúšala ARTISTRY tak som bola milo prekvapená...je to kozmetika ktorá vašej pleti dodá to čo potrebuje...Ja a moje klientky sme z kozmetikou a produktami AMWAY veľmi spokojne...dlho vydržia a sú kvalitne a luxusne...odporúčam každému aby vyskúšal...

S pozdravom Dominika A. :)

radkaaa836

ja používam púder od artistry Loose Powder je to najlepší púder aký som kedy mala...trpím velmi mastnou pleťou..a vdaka nemu sa neleskenem už za dva hodiny ...je naozaj dobrý..

iriska16

nemám osobné skúsenosti, ale čo som počula je veľmi dobrá, radí sa skôr medzi luxusné... a aj cena je tomu adekvátna.