Akú povahu má váš partner a akú máte vy?

Príspevok v téme: Akú povahu má váš partner a akú máte vy?
beatrice1

Môj bývalý partner bol pravý opak terajšieho a ja neviem či sa nestala chyba... nežiarlil,čo mi aj prekáźalo lebo žena to niekedy potrebuje... bol absolútny kluďas,nič ho nerozhádzalo... keď som plakala,málokedy ma objal,bol troška ľahostajný... takmer nikdy na mňa ale nenakričal,škaredé nadávky vôbec,to som ho musela rozčúliť do špiku kostí aby sa také niečo stalo... môj terajší partner búcha vecami,kope do nich,trieska dverami,nadávky len tak lietajú...a to aj mne všelijako... tvrdí že by ma nikdy neudrel... raz som mu dala slabú facku pri strašnej hádke a on ma zhodil na zem... nedokážem si na to zvyknúť,keď je dobre,pripadá mi to ako keby sa pretvaroval,neverím mu,často nadáva keď sa mu niečo nedarí... žiarlivý nie je ale táto povaha mi ide strašne na nervy,... porovnávam ho s bývalým a rozmýšľam,... akí su tí vaši???Platí že protiklady sa priťahujú alebo by mali byť spolu ľudia ktorí sú iní a dopĺňajú sa???

kafe

Ten tvoj bývalý bol asi veľký dobrák a až teraz pri takomto blbečkovi zisťuješ, aký poklad si predtým mala. Či?
Videla som jeden párik šťastných protikladov (už staručký deduško a babka), ona extrovert, čo sa potrebovala blázniť zabávať, rečniť.. on tichý, nenápadný ťuťko.. ona ho tým plameňom v sebe priťahova a on jej poskytoval kľud a istotu, ktorú potrebovala. Mali rovnaké hodnoty, predstavy o rodine, úctu jeden k druhému.. ak majú ľudia spoločný nejaký základ a sú rovnako zrelí ľudia.. tak takýto pár sa skvelo dopĺňa. Ak nie, môžu mať rovnaké záujmy, povahy aj povolanie.. budú sa zraňovať a ubližovať si navzájom.

beatrice1

No mne by až tak neprekážalo keby nadával sem tam v zlosti,to aj ja si ponadávam,ale už ma aj nazval krava a poslal ma do p... alebo napriklad som išla potichu na balkón keď fajčil a sa zľakol a on na to že do prdele ale si ma nastraśila... alebo volali sme spolu a mama mu zvonila pri dverách a on hneď nadávka... vadí mi keď chalan nadáva... tí vaši nadávajú? Ja ho mám strašne rada ale on tým zabíja moje city... veľakrát sľúbil že to skončí ale vždy nakoniec zaćne zasa... a ešte k tomu strašne stresuje a keď je v strese je s ním na nevydržanie a ja som potom vzdialená a neviem sa uvoľniť pri ńom a cítim akoby som chcela utiecť niekam preč od neho ...

kajka01

a este konkretne k tvojej otazke ja by som pravidla typu protiklady sa pritahuju a podobne veci neriesila u kazdeho a kazdej dvojice to vypali inak- je to velmi individulne
niekomu vyhovuje, ze su si s partnerom podobni, ini sa mozu nudit a potrebuju protiklad, ale vzdy to zavisi od samotnej dvojice ako si sadnu

jajka001_

nejde o to ze protiklady...ak sa nevie ovladat, je nasilny, cholericky, skaredo nadava - nie je ten spravny pre teba, hladaj proste dalej , nebol pravy prvy, neni ani druhy. nemusis s nim ostat len aby si niekoho mala.

kajka01

no tvoj priatel je asi poriadny cholerik a tebe to nevyhovuje, ale mne osobne by prekazalo keby mne nadaval to by som si vyprosila..moj priatel si predo mnou ani vseobecne nedovoli povedat nadavku (aspon zatial) ak tak dokopy tri krat a to sme uz spolu nejaky ten cas.
a mne osobne by takyto typ ako je tvoj priatel tiez liezol na nervy, nemam rada taketo prejavy kopanie, nadavky, moze sa to v buducnosti len stupnovat