HAK kvoli akné, nepravidelnému cyklu, mastným vlasom.

lost

Barboora, ak ti poviem, cestne, ruku na srdce, ze ten drink na ktory ta pozyvam, neobsahuje ziadne drogy, bola by si ochotna ho vypit?
Ak nie, tak preco mne neveris, ale preco veris nejakej firme, ktorej ciel je mimochodom ZISK (to je pointa slova Investor)..
Opatrne komu veris a co si do tela davas ;)

janaaaaa

chcela by som sa opytat, po akom case vam zmizlo akne po zacati uzivania HAK. nemam sice uz vyrazne akne, skor velmi necistu plet, ale aj pokozku na chrbte, ramenach a dekolte

xyxyz

barbora s alkoholom ani tak nie, skor s fajcenim...aj moja kamoska nefajcila, pila tak prilezitostne, a trombozu predsa len mala chuderka..skoro umrela...

RNG

Na acne a rozne hormonalne problemy netreba synteticke patentovane chemikalie, ale prirodne doplnky a bioidenticke hormony.
Samozrejme sa to da adresovat ciastocne aj zmenou diety, lebo acne su sposobene tvrdnucimi(znicenymi ) tukmi a inymi skodlivymi latkami, co sa telo snazi vyhodit cez kozu a pri tom sa do nich dostanu z povrchu koze rozne mikroby, ktore vyvolaju zapaly a hnisanie.

Nazor, ze by farmaceuticky priemysel nevypustil na trh skodlive veci je velmi naivny vo svetle, ze dnes uz aj v najvacsom prestiznom lekarskom magazine, JAMA priznali, ze skodlive postranne ucinky liekov su dne 4 najcastejsia pricina smrti, hned za porazkami, infarktami a rakovinami, viac nez infekcne choroby.

Barboora

ale tak to zavisi aj od veku a aj od fajcenia pitia takze si myslim,ze ked baba to berie tak ako ma a a nepije nefajci riziko chorob je dost nizke u tychto zien

xyxyz

vies ja tiez nemam problemy s ich uzivanim (musim si zaklopat) ale tiez poznam vela bab ktore mali velmi velke problemy a museli ich vysadit..od pravidelnych kvasiniek po trombozu, ktora , ked sa vcas nediagnostikuje, moze sposobit velmi rychlo smrt...takze tak

Barboora

OK SUHLASIM ALE AZ TAKTO AKO TO PISU OSTATNE BABY TO BYT NEMOZE!!PREBOHA KEBY TO TAK BOLO TAK ZENA KT.UZIVA HAK V 40 UMRE

xyxyz

barboora to nie je uplne pravda..ja tiez uzivam hak...ale o farmaceutickom priemysle viem velmi vela...jednak je to najlepsi biznis na svete-lieky, cize spolocnosti odporucaju brat napr antiku zenam a druha vec : vies o tom, ze gynekologovia ( aj vsetci ostatni doktori )za predpisovanie urcitych liekov od urcitej spolocnosti napr. dostavaju dovolenky do zahranicia zadarmo??a maju z toho velmi vela inych vyhod..takze pre nich je predpisovanie jednoznacne prinosom

Barboora

preboha keby HAK bola take svinstvo tak by sa to nepredpisovalo zenam a babam od 15r!!!Je to dobre vec a vobec nesuhlasim s takymito nazormi na HAK!