HAK kvoli akné, nepravidelnému cyklu, mastným vlasom.

.....

wawa1...môžeš mi tu napísať tvoju mailovú adresu, odpíšem ti tam. Mne vyšetrenie organizuje jeden pán, ktorý cestuje po celom Slovensku, ale vraj je to skoro v každom meste. Vyšetrenie sa objenáva dopredu na presnú hodinu, takže nečakáš. Ja som z Košíc. Je veľmi milý a dá sa s nim dohodnúť. A lieky poprípade posielajú aj poštou.

.....

Je to alternatívna medicína a lieky STARLIFE. Robí to kamarátka, ktorá zháňa ľudí. Toto vyšetrenie robia ale skutočný lekári. Robí sa tak, že do jednej ruky vám dajú taký valček a do druhej vkladajú postupne nejaké kamienky, tým vám diagnostikujú choroby v celom organizme. Táto diagnostika je naozaj pravdivá, aspoň v mojom prípade. Naposledy som tam bola vo februári - povedali mi, že mám cystu na vaječníku...ja, že určite nie, neviem o tom. Pred týždňom som bola u gynekologičky a tá vraj...máte cystu...Aj iné choroby mi sedeli.
K tým parazitom. Ja neviem, čo presne to bolo....povedala len, že mám v tele parazity, či nie som v kontakte so zvieratkami...(bývam na dedine). Ich prípravok sa volal antiparazit. A odvtedy fakt nemám prblém s pleťou. Vyriešili mi aj gynekologické problémy. V jednom kuse svrbenie, pálenie..nič nepomáhalo, povedali mi, že mám mykoplazmu, tak som tiež vyskúšala ich prípravok a do 5 dní mi bolo fajn. Viem, že niektorí opavrhujú takýmito metódami, ale ja som už niekedy bola zúfala a gynekologické problémy mi spôsobovali veľké bolesti. Tak som si povedala, že to skúsim. Táto diagnostika sa robí po celom Slovensku, vyšetrenie stojí 8 eur. A je len na tebe, či chceš aj ich liečbu (nemusíš...). Ak by ste chceli kontakt, môžem poskytnúť...

Karina

Tie parazity - tipujem toxoplazmy alebo toxokary? To je uz trosku vaznejsie ochorenie ako akne, to do tejto temy nepatri.

wawa1

.....
pre ..... (bodky) tiez ma zaujima o co slo-teda o ake vitaminy a aku alternat. ?
a co to boli za zvieracie parazit? to ako nejake cervy v crevach, aj si mala nejake ine problemy ako sa ti to prejavovalo, teda co si to nejak pocitovala-okrem toho akne. a to ti vitaminy pomohli zbavit sa parazitov?
napis prosim ta nieco blizsie-konkretnejsie. dik

matamata

veronika to ze sa budes hybat ti nezabrani tromboze alebo plucnej embolii...tam je nebezpecna kombinacia hak a cigarety..mozes sa aj poskladat ale ked budes fajcit tak s tym rataj ze sa ti to moze stat

nehovoriac o tom ze ked sa tromb dostane do srdca tak to znamena okamzitu smrt

.....

Ja som mala akné tiež stále, až úplne hnisavé vyrážky. Jedna kamoška robila alternatívnu medicínu,tak či to nechcem vyskúšať. Povedali mi, že mám zvieracie parazity v črevách....vybrala som dvojitú dávku ich vitamínov a fakt to pomohlo. Do dnešného dňa mám čistú pleť. Nechcem tým odporúčať nejaké alternatívne bylinky a lieky, ale aj ja som chodila roky po kozmetičkách a pod. Dala som kopec peňazí a výsledok nebol žiadny. Táto liečba ma vyšla na 3000 Sk. A neľutujem.

luciferka

saša mala som diane35 takmer dva roky, co uz bolo dost dlho, a potom som presla na druhu, ktora sa mohla dlhodobo a tiez mala aj dermatologicke ucinky, a aj tak sa mi akne vratilo takmer do povodneho stavu a cysklus ti to tiez neupravi, len na tu dobu kym beries HAK, to sa kludne opytaj od gynekologicky, potom sa ti bude ustalovat, mne prve co povedala, ked som HAK vysadila bolo, ze sa nemam cudovat, ak mi menstruacia nepride aj dva mesiace a ak ju budem mat najblizsi rok uplne rozhadzanu, presiel rok a pol a este stale mam cyklus este viac nepravidelny ako som mala pred branim HAK....ale je to vysoko individualne, tak ak to tebe stoji za to, tak si ju daj....len si sa pytala na skusenosti inych, a ja mam tieto......