Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

roacutan a kozmetika

Príspevok v téme: roacutan a kozmetika
katulka85

Ahojte, potrebovala by som poradit. Mam 24 a zblaznili sa mi hormony, takze som musela zacat uzivat roacutan (to bola moja posledna moznost v pripade akne, nic ine nezaealo). Plet sa mi vyrazne zlepsila, ostali mi uz len malicke povrchove jazvy po akne, ktore mi pomaly ale uspesne lieci biolampa. Chcela by som zacat pouzivat kvalitnu kozmetiku, som ochotna aj investovat, lenze si z tolkych moznosti nedokazem vybrat. Nechcem pripravky ani na suchu ale ani na mastnu plet, kedze ju uz teraz nemam.
Aka kozmetika je najlepsia?

kakaoo

Ahoj, pozri na -odkaz odstránený- je tam veľký výber kvalitnej a cenovo výhodnejšej kozmetiky na citlivú pleť. Je to antialergická kozmetika, určite si vyberieš.

jajkafr

katulka
každému robí dobre niečo iné... ja osobne užívam liek s tej istej skupiny ako roaccutan a mám takmer všetky nežiadúce účinky vrátane extrémne suchej pokožky so sklonom k alergiám... kožná mi odporučila krém z firmy La roche posay keďže mám suchú a citlivú pleť používam Nutritic stojí okolo 21 Eur, ale stojí za to... Sestra mala akné a používala krém od firmy Bioderma zelený tiež si ho veľmi chválila... tieto krémy stoja dosť peňazí, ale podľa mňa stojí za to investovať do nich... najlepšie by bolo skúsiť vzorku a potom sa rozhodnúť... viac o týchto krémoch sa dozvieš aj na nete na stránkach firmy :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.