Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plus total radiance- skúsenosti

lulu2222222

Perfektná rada.
Vyskúšala som zatiaľ krém a je super.
Ešte mam aj tie čistiace emuzlzie, tak uvidím ale krém hodnotím na jednotku.

katherine21

Ja túto emulziu zbožnujem,krásne mi zjednotí plet,a vyzerá po nej zdravo,a je dobré že má aj ochranný faktor:D

Katharina

Milujem tento krémik,alebo správnejšie gél.Plet po nej vyzerá zdravo,rozžiarená a dostane lahučký nádych farby.Je super používam hlavne v lete namiesto make up-u.V zime občas ked som už uplne bledá,tak siahnem po tomto.Ja osobne chválim :-)

melon

Neviem ci to je este aktualne, ale tak napisem .
Ja som spokojna, ale davam si pod to este denny krem (mam pocit, ze sa to lepsie rozotiera). Je to lahko tonovane, ma to v sebe take mini hnede ciastocky, ale inak je to obycajny biely krem, takze nehrozi flakatost ani nic podobne.
Dnes sa ma kamaratka opytala ci mam nieco na tvari, lebo je taka pekna rozziarena, trochu opalena (nic vulgarne). A vyzera to prirodzene ( ona by mi neklamala :D ).

melon

Ja ju mam objednanu, uz by coskoro mala prist. Potom napisem :D Ale co som citala vselijake diskusie, tak na to boli dobre ohlasy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plus total radiance- skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk