Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
bubu2314

mam 13 rokov 162 cm a mala som 49 kg a trz za dva tyzdne mam 47, kramy som dostala v 11 a teraz mi uz 2 tyzdne meskaju, je to v pohode alebo nie?? kolko je normalne meskanie?? bojim sa, lebo deti chcem mat a ku gynegol. nechcem ist.......nehcudla som vobec drasticky, jem normalne len obmedzujem sladkosti a mam viac pohybu

matamata

ved nemusi ale ked ma nejaky problem (napr meskanie menzesu )tak by mala ist...moze ist o hormonalnu poruchu..ja viem ze v 13 nebyva menzes pravidelny ale aj tak..moze to byt aj vaznejsie

matamata

deti chces mat ale ku gynekologovi nechces ist???bez gynekologa to asi nepojde...a ked k nemu nepojdes a budes zanedbavat prehliadky tak uz moze byt neskoro a deti nebudes mat nikdy

lenkaa123456

jaj, zel som precitala tvoj prispevok :)) sex si predpokladam este nemala..
no v tvojom veku je meskanie a nepravidelny cyklus normalne :) nic sa neboj. ono sa to vekom upravi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normalne? - Fórum - ZDRAVIE.sk