Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vidno mi žili...

melon

Aj ja to mam. Moze to byt tou chudostou, ale aj genetikou. Mna to teda vobec netrapi. Len sa bojim, ci to nie su zacinajuce krcove zily.

HONEYGIRL

zuzic - nenapises mi tvoj e-mail, ICq, pokec alebo niečo mohli by sme radšj komunikovať tak. :) a ako chudnem chodím do posilovne 2x týždenne, a cvičím aj doma... Ja som začala tiež iba teraz chudnúť tak dáko zmeny nevidno. Musím si ešte upraviť jedálniček.

zuzic

mno tak to ti uz neviem poradit:(
toto bude zas odveci ale ako chudnes?:) lebo aj ja sa snazim schudnut tak naberam nove inspiracie:)

HONEYGIRL

No veď práve, že neviem o tom, že by sme to mali aj v rodine.. sestra taký problém nemá ani mamina. Môže to byť aj tým že som sa narodila v 7 mesiaci či nie? Alebo tým ako som začala cvičiť a behať tak sa mi na nohách ešte trošku žili zviditeľnili..

zuzic

ale to naozaj si akurat...ked to tak prepocitavam tak ja mam asi rovnaky rozdiel ja som 165/ 57 a nemam taky problem. takze asi genetika:/ maju to aj u vas v rodine?

HONEYGIRL

Ako sorry ale niesom žiadna anorektička ani bulimička hej... Práveže sa snažím schudnúť. Niesom veľmi tučná ale ani najštíhlejšia... 171cm 64kg

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vidno mi žili... - Fórum - ZDRAVIE.sk