ZA DVA TYZDNE SCHUDNUT 4 KG?AKO???!!p.s:je to strasne surne

asutro

"...musim,lebo doktorka ma velmi vyvadi"
este mi prezrad, podla coho doktorka vie, ze mas nadvahu - BMI je o h...e, lebo neuvazuje ani vek ani pohlavie...
Akurat Dr... psychicky terorizuju pacientov...

kacka

Poradima ako za 3 dni zhodit 3 kilecka, kup si vela baleni polystirenov- kukuricnych alebo ryzovych, papaj ich stale, cely den a zapijaj zelenym cajom, ale neprepchavaj sa nimi, lebo sa ti po jednom dni znechutia, a ked mas chut na sladke, daj si jogurt, ale len do 17tej...je to chvilkove, pretoze pravdepodobne, ked zacnes jest normalne, tak opat take kilecko naberies spat...

katush

heeej ludia aj ja sa chcem pridat :)..ak sa daa...ja chcem 4 kg za 2 tyzdne :)..no hadam sa mi to podari:)..od zajtra zacinam

smejko1

ved jasne..ale ja ani tak vela jest nepotrebujem,a ani nechcem..len jem z nudy...stacilo by mi dva razy za den.ale ja som sa zacala zaokruhlovat vtedy,ked som mala pet rokov,lebo som vzdy bola u starkej a ako ocino vravi"hned ako som otvorila usta,aby som nieco povedala,tak ti pchala do ust lyzicu..vtedy som zacala trochu priberat,a mne to ostalo

betka20

smejka nehnevaj sa co ti poviem ale myslim si ze neschudnes tymto sposobom.
S tvojej vahy je jasne ze mas jedlo rada.A ked mu das taku fycku ako drasticka dieta.Tak ti nedovoli aby si to vydrzala.Jeden den vydrzis na druhy den uz nie.Sorry