Laska(?)

Príspevok v téme: Laska(?)
annjelik

mam chlapca do ktoreho som sa zalubila okamzite ako som ho spoznala, z jeho strany boli tiez sympatie, je to uz takmer 4 mesiace co sme spolu, hovori mi ze ma lubi a planuje to so mnou aj do buducnosti, ale co ma trapi je to ze ja ho strasne milujem, a myslim ze on len zlomok z toho co ja jeho, je to u kazdeho individualne? ze moze clovek milovat tak strasne ako ja, az po dlhsej dobe? ci ak to nepride na zaciatku tak uz vobec? alebo kazdi to citi inak? ze je to maximum z jeho strany? lebo ak nie, tak potom v tom nevidim nejaky zmysel, casom pochopi ze mu to nedava tolko co by malo, a ja nebudem cakat kedy si zamiluje do nejakej inej tak ako som ja do neho. prosim o vase skusenosti, nazory. srdecna vdaka

kajka01

v kazdom vztahu jeden lubi o nieco viac...to neznamena ze ta nelubi plnohodnotne, len si mozno ty ta co viac vo vasom vztahu.

zu17

chalan stoji pevnymi nohami na zemi, to je vsetko. Mozno ma zle skusenosti a preto "sa do toho nevrha bezhlavo" ALE to neznamena, ze nelubi, alebo ze sa nezalubi viac, ako je (i ked si myslim, ze tazko merat zalubenost :-))

TAKZE NEHADZ FLINTU DO ZITA! :-)

jankaaaaaaa

ja som sa napr. spoznala s jednym chalanom a az po dvoch rokoch sme zacali spolu chodit a sme do seba zalubeni. predtym sme boli len kamarati nikdy nic medzi nami nebolo. az teraz. takze to neije tak ze ked nic neprislo na zaciatku tak uz ani nepride

annjelik

on ma lubi a velmi ale viem ze nie tak ako ja jeho povedal mi, ze sa boji sklamania tak sa do toho nevrha po hlave, ze to pride casom, lenze ja nedokazem pochopit ako to ovplivnuje ja som sa do neho zalubila tak strasne ani som nestihla mrknut, to chcem vediet ci to moze prist abo ked nie na zaciatku tak uz nikdy...